Langmajer od Gondíkové: Na kordy s bráchou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 7. prosince 2023

Svátek slaví Ambrož / Benjamín, zítra Květoslava

Langmajer od Gondíkové: Na kordy s bráchou!

Lukáš Langmajer, Jiří Langmajer
Lukáš Langmajer, Jiří Langmajer (Foto pro Aha! – David Malík, archiv ČT Ladislav Křivan)

Bohužel není ničím neobvyklým, že vztahy v rodině bývají mnohdy komplikované. Pro herce Jiřího Langmajera (55) toto tvrzení platí dvojnásob. Jakmile odešel k herečce a moderátorce Adéle Gondíkové (47), poštval proti sobě své dcery, a navíc již několik let nevychází se svým neméně slavným bratrem Lukášem (40).

Kdyby se měl popsat život herce Jiřího Langmajera, jedno z prvních slov, které člověka napadne, je bouřlivý. Charismatického fešáka, který nikdy neměl nouzi o ženy, zkrotila až ta osudová. Jak sám přiznal webu zeny.iprima.cz, Adélu Gondíkovou mu přinesl sám pánbůh. Velká láska s sebou ovšem přináší i velké oběti. Vztahy si tím pokazil především se svými dcerami. Ty mu odchod od manželky a jejich matky Kamily nechtěly odpustit. Nakonec se situace zlepšila a v současné době již naleznou společnou řeč.

To samé ovšem nelze říct o bratrských vztazích. Lukáš Langmajer, jehož mohou diváci v současné době vídat častěji než staršího bratra díky seriálu Slunečná, se od svého bratra téměř odstřihl. Na svatbě Jiřího a Adély dokonce vůbec nebyl. Místo toho trávil svůj volný čas na venkově se svou rodinou. „S bráchou, doufám, najdeme společnou řeč ve chvíli, až oba dospějeme. Snaží se žít svůj život, ze kterého úplně nejsem vždycky nadšený. Zkrátka, zatímco některé rodiny bez sebe nemůžou být, my, jak se zdá, ano. Bohužel,“ přiznal starší z bratrů.

Langmajer zveřejnil video a ukázal vše! A tajemství Bohdalové: Patří do rodiny známého muzikanta

Video se připravuje ...

Na druhou stranu se představitel Vildy Fialy ze Slunečné netají tím, že toho má se svým bratrem nemálo společného. Jejich vzájemné vztahy to však nepodporuje. „My nic jiného neumíme než jakž takž fungovat se ženskýma, pít a hrát. Je to můj bratr, moje rodina, ale nechodíme spolu každý pátek do sauny,“ vysvětlil ve zkratce Lukáš Langmajer.  

Bez urážky Zuzany Bubílkové: Souboj parlamentních hrochů! A Putin vs. Langmajer!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.