Oslavenkyně Patrasová o Arabele: Kolik si jako Xénie vydělala? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 3. října 2022

Svátek slaví Bohumil, zítra František

Oslavenkyně Patrasová o Arabele: Kolik si jako Xénie vydělala?

Náhlý příval zájmu o Dádu: Patrasová dostává stovky dopisů z Německa! Co po ní fanoušci chtějí?
Náhlý příval zájmu o Dádu: Patrasová dostává stovky dopisů z Německa! Co po ní fanoušci chtějí? (Martin Hykl, Marek Pátek, ČT, archiv)

Starší české seriály nikdy nepřestanou bavit! Oblíbená Arabela se nedávno reprízovala v Německu, a představitelka Xenie, herečka Dáda Patrasová (65), se tak rozhodla zavzpomínat na svou úspěšnou seriálovou éru.  

Že slaví filmy i seriály z dílny Václava Vorlíčka (†88) úspěch i v zahraničí, není žádná novinka. Němečtí fanoušci dokonce stále zavalují své oblíbené české herce žádostmi o autogram! Mile byla překvapena právě Dagmar Patrasová, která velký úspěch přisuzuje i jinému seriálu. „Mám podezření i na Návštěvníky, protože jsem z Německa docela zahrnuta dopisy s žádostí o podepsanou fotografii. Teď jsem zase dělala další várku. Fanoušci jsou milí a strašně fajn. Jeden ctitel, který mi samozřejmě píše v němčině, mi asi chtěl udělat radost a napsal velmi vtipně na obálku: Prasím, neodkládejte se!“ svěřila se pobavená Patrasová webu iDnes.cz.

7 pádů Honzy Dědka dnes: Patrasová slaví 65! Promluvila o natáčení nahých scén i o plastice

Video se připravuje ...

Herečka v rozhovoru zavzpomínala i na výši honoráře. Pokračování Arabely bylo žádané, a tak by člověk očekával i větší finanční ohodnocení. „Zas až tak vyšší nebyly, musím říct. První Arabela, to byla, co se týká honorářů, bída. A ta druhá? Bylo to o něco lepší, myslím si však, že to asi nevykompenzuje to, že to běží po celém světě,“ přiznala herečka.

Dáda Patrasová: O koho se teď doma stará? A jak je na tom dcera Anička?

Video se připravuje ...

 Na závěr tohoto tématu se zpěvačka přiznala, že vlastní i onen kouzelný prsten! Jak by s ním herečka momentálně zacházela? „První kouzlo, které bych tedy udělala, kdyby ten prsten fungoval a nebyla to jenom rekvizita, tak bych zrušila koronavirus a chtěla bych, aby byli všichni pokud možno co nejvíce zdraví,“ dodala Dagmar Patrasová.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.