Kvitová potěšila fanoušky: Odhalila se! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 26. září 2022

Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš

Kvitová potěšila fanoušky: Odhalila se!

Tenistka Petra Kvitová
Tenistka Petra Kvitová (ALO diamonds/repro Nova Sport)

Nejenže už dekádu hraje světový tenis, ale navíc u toho vypadá zatraceně dobře. Česká hvězda Petra Kvitová (31) rozjásala armádu svých fanoušků dalším odvážným outfitem a vysloužila si hromový aplaus.

Nadbytečná kila už dávno shodila a je na ní vidět, že s vysportovaným tělíčkem se ráda pochlubí. Na turnaji v Charlestonu si kraťoučké bílé triko pro jistotu stáhla vzadu do uzlíku, aby bylo ještě titěrnější. Během úderů, zejména pak při servisu, tak toho na ní více odhalilo, než schovalo. A Petře to náramně šlo i herně! „Je mi 31 let a pořád hraju dobrý tenis. Všechno je jednou poprvé a tohle je má první výhra na zelené antuce!“ připomněla svoji dosavadní mizérii na pro Evropanku neobvyklém povrchu. Pobyt v americkém Charlestonu si užívá. „Nádherné místo, příroda, k tomu krásné počasí,“ vyjmenovala ideální podmínky jako stvořené na opalovačku. Odvážná Petra ale v klidu nachytá bronz i při tenisuPřečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.