Nejostřejší kritika Agáty: Za tohle bude chodit kanálem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. března 2024

Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav

Nejostřejší kritika Agáty: Za tohle bude chodit kanálem!

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová (foto ara)

Bývalá královna večírků Agáta Hanychová (35) je dvojnásobnou mámou. Syna Kryšpína před lety počala se sportovcem Mirkem Dopitou, dcera Mia byla zase plodem lásky mezi Agátou a jejím bývalým mužem, hercem a moderátorem Kubou Prachařem. Právě kvůli malé Mie dostala Hanychová pořádně za uši. Řekla totiž něco, co se podle mnohých o dětech neříká.

Agáta Hanychová je svá. Mezi její hlavní povahové rysy patří upřímnost, kvůli které občas dostane pořádný kouř. Naposledy se tak stalo, když o svém dítěti prohlásila, že není hezké, ale spíše zvláštní. Jakmile se tento její výrok dostal na veřejnost, Agáta musela začít bojovat se silnou vlnou kritiky.

„Hejty pak dostala i moje matka, která taky řekla, že jsem byla strašně ošklivá, když jsem se narodila a vyrostla jsem z toho… Je realita, že Mia není typická kráska z katalogu. Nikdy by mě nenapadlo, že to bude někdo řešit. Nebylo to myšleno zle. Že nevypadá jako hočička z reklamy? No nevypadá. Mia je zase nadprůměrně inteligentní dítě. Bylo to řečeno s vtipem, nevím, co k tomu víc říct. Samozřejmě jsem to nemyslela zle. Miu zbožňuju, pro mě je nejkrásnější. Jak si někdo může myslet, že by to nějaká máma myslela zle, když mluví o svém dítěti. To by musel být úplný debil…,„ okomentovala reakce zpříma její máma. 

Agáta Hanychová na focení titulky pro Dietu: Co o sobě prozradila?

Video se připravuje ...

„Musím říct, že tohle mě hodně zamrzelo. Hodně. Nepovažovala jsem to za něco, co by se mělo řešit,“ pověděla podle super.cz Hanychová, dříve Prachařová. Uvidíme, zda si ji kvůli tomuto výroku podá i její bývalá láska Jakub Prachař, kterého se z pozice tatinka Mii mohla svými názory rovněž dotknout. Pokud se po tomto fiasku neozve on, je možné, že to Agáta slízne i od své ex-tchýně Batulkové, která kromě Miušky měla vždy ráda i malého Kryšpína, jehož má Agáta s Mirkem Dopitou.

Okolnosti smrti Kellnera: Český sportovec přežil! A Hanychová se zase rozešla!

Video se připravuje ...Přečtěte si
lekno
7. 4. 2021 • 15:00

A proč se asi ona takhle vystavuje ? Protože se obvykle najdou muži, kteří se chytnou právě na takové fotky. Poté by se ale neměla Agáta divit, že tyhle týpky též rychle odcházejí.. Chlap, který chce ženskou jenom kvůli tělu, ji má za samici, ne za lidskou bytost. Platí to i obráceně – některé ženy, hlavně ty starší a bohaté se rády omlazují s placenými nebo se zotročenými mladíky. A podle toho to mezi nima pak vypadá.. Partneři by se měli sobě navzájem fyzicky líbit, pokud vztah má být stabilní a přínosný pro oba. Měli by si rozumět i jinak než telesně – dokázat mít toho druhého rád napříč jeho nedostatkúm. Dnes je to vzácný jev u lidí – ta schopnost někoho nezištně milovat..

begonie
7. 4. 2021 • 07:03

Vždy jí byla věnována velká mediální pozornost kvůli tomu, že je dcerou Žilkové a kvůli jejím výstřelkům i průšvihům..... V poslední době se nejvíc zviditelňuje střídáním partnerů Fotky č. 36 a 38 - tam tedy vypadá jak obyčejná k.rva....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.