Perkausová a spol. v ohrožení? Prima chystá velkou změnu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. února 2024

Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich

Perkausová a spol. v ohrožení? Prima chystá velkou změnu!

Eva Perkausová a Roman Šebrle
Eva Perkausová a Roman Šebrle (FTV Prima)

Ve zpravodajství televize Prima bude všechno zase trochu jinak. Podle informací Blesku se totiž hledá nová moderátorská dvojice pro Hlavní zprávy! Který z možných kandidátů je ve hře?

Dle uvedeného webu se spekuluje nad tím, že by se mohla na obrazovky vrátit buď Sandra Pospíšilová (35), nebo Gabriela Lašková(31). Obě jsou od konce loňského léta na mateřské. Jenže otázkou stejně zůstává, kdo by je případně doplnil. „Můžu potvrdit, že se na Primě a CNN Prima NEWS již delší dobu pracovalo na sestavení nové moderátorské dvojice pro Hlavní zprávy,“ řekl včera Blesku mluvčí televize Matěj Štýs.

Perkausová kvůli covidu uvízla na Maledivách

Video se připravuje ...

Podle jeho slov je prý v plánu představit nový pár v květnu. „Chtěli jsme ji divákům dát jako dárek k prvnímu výročí vysílání zpravodajské stanice. Je ale možné, že se jí i kvůli covidu-19 dočkají ještě dřív. Kdo v ní bude a kdy se poprvé objeví, divákům oznámíme včas,“ dodal mluvčí Štýs k výběru nové dvojice.

Každá máma potřebuje inspiraci a věřit, že to dělá správně, říká Gabriela Lašková

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
jirousek12
19. 3. 2021 • 17:12

Lašková je moc křečovitá ,Perkausová je přirozená a hezká.

adeso
19. 3. 2021 • 14:22

ta Perkausová mi přijde nejnormálnější, Lašková je strašně nepříjemná a ty její nervozní ruce, co je pořád rozhazuje brrrrr

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.