Hvězda Kukaček Adamczyk o vztahu se Samkovou: Dračice Eva?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. března 2024

Svátek slaví Stela, zítra Kazimír

Hvězda Kukaček Adamczyk o vztahu se Samkovou: Dračice Eva?!

Marek Adamczyk s přítelkyní Evou Samkovou
Marek Adamczyk s přítelkyní Evou Samkovou (profimedia.cz)

Charismatický herec, který aktuálně září v roli tatínka vyměněných dětí na ČT, tvoří partnerskou dvojici se skvělou snowboardistkou Evou Samkovou (27). Jak zvládá Marek Adamczyk (33) tak silnou osobnost, kterou olympijská medailistka rozhodně je?

Na snowboardu prý síly nepoměřují, neměl by šanci. Ale přesto herec z Kukaček, přiznává, že cukrová panenka Samková vůbec není. „Občas spolu chodíme běhat, ale to jí dělám spíš sparing partnera, než že bychom spolu soutěžili. Ale musím říct, že když se někdy začneme prát, Eva je silný soupeř. Sice křehká žena, která má ovšem velkou páru,“ řekl pro týdeník 5plus2 Adamczyk.

Eva Samková s partnerem: Oblečení jako Napoleon! Vyloupili šatník prarodičů!

Video se připravuje ...

Osobně ale vůbec nemá problém s tím, že Evou hned tak něco neotřese. Divné mu to podle jeho slov nepřipadá. „Nikdy jsem nepotřeboval mít vedle sebe slabší partnerku, která potřebuje moji pomoc. Mně vyhovuje moje dračice,“ dodal s úsměvem.

Dále ještě doplnil, že pandemie jim pomohla více se sblížit. Protože za standardní situace na sebe tolik času nemívají. „Máme za sebou asi dva měsíce, kdy jsme byli v podstatě doma spolu zavření a mohli se trochu líp poznat. Byli jsme samozřejmě trochu omezení, protože se nedalo vyrážet na výlety a něco podnikat. Snažil jsem se Evu přinutit, aby se mnou hrála na playstationu, ale to se mi nepovedlo. Dělali jsme všechno možné, vzájemně jsme si četli knížky, taky jsme pořádně doma uklidili. Vzpomínám na to jako na velmi příjemné období,“ svěřil se herec.

Eva Samková: Na premiéře Bábovek eko friendly ze sekáče!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Alva
20. 3. 2021 • 10:22

Charismatický herec?, jak pro koho.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.