Stylista si posvítil na moderátorky: Jak dopadla Borhyová a spol.? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 26. března 2023

Svátek slaví Emanuel, zítra Dita

Stylista si posvítil na moderátorky: Jak dopadla Borhyová a spol.?

Lucie Borhyová
Lucie Borhyová (instagram.com)

Stylista a kreativní ředitel Miss Czech Republic Sam Dolce se vrhl na hodnocení outfitů českých moderátorek. Ačkoliv těmto slavným kráskám vybírají šaty často právě stylisté, i tak do garderoby každá přidává něco ze svého stylu a osobnosti. Jak Dolce zhodnotil Borhyovou, Vítovou a Koukalovou?

Gabriela Koukalová

Na televizních obrazovkách se teprve zahřívá, a někdy jí to stále dává zabrat. Bývalá biatlonová královna přijala novou výzvu a pustila se do moderování pořadu Showtime na TV Prima. Ačkoliv by Gábina zatím nedostala palec nahoru od hlasové poradkyně, herečky a dabérky Jany Postlerové, od Sama Dolceho sklidila pochvalu. „Je to báječná symbióza v kombinaci s jejím perfektním úsměvem, který ji vždy zdobí v každé situaci. Jsem toho ze spolupráce s Gabrielou svědkem. Její modely od stylisty jsou vždy chic, nadčasové a přesto ne usedlé. Věřím, že všechny její stylingy v televizi Gabriele (31) pomáhají se cítit ve stále ještě nové pozici moderátorky komfortněji a její hvězda bude jen zářit,“ napsal Sam.

Lucie Borhyová: Na třetím dítěti momentálně nepracujeme...

Video se připravuje ...

Lucie Borhyová

Moderátorka Lucie Borhyová (42) patří mezi neoblíbenější a nejúspěšnější televizní tváře. Proto by právě ona měla mít TOP outfity, které by podtrhly její krásu a šarm. To se však podle módního kritika nestalo. „… Je jistě i majitelkou elixíru mládí. Nicméně mám dojem, že vizáží i stylingem je právě minimálně těch 15 let zpět v čase. Černá této krásné blondýnce vyloženě sluší, petrolejové tóny nikoliv. Usedlý top v takovéto mini sukni je za mě úplně passé. Ačkoliv nic na obrazovce, co tato neuvěřitelná kráska nosí, není vyloženě stylisticky špatně. Nadčasovostí nebo alespoň aktuálností s malou špetkou svěžesti nebo trendu nebo ve finále čehokoliv tyto oldschool outfity z TV Nova neoplývají,“ znělo hodnocení stylisty redakce extra.cz. Borhyová by si tak na Nově měla dupnout a získat lepšího pomocníka, díky kterému se stane i módní ikonou.

Iveta Vítová

Miss a nynější moderátorka Iveta Vítová má mezi moderátorkami možná nejkrásnější postavu. Přeci jen se dříve živila především modelingem, a tak perfektní postava byla nutností. Iveta měla to štěstí, že jí krásné tělo zůstalo i po porodu. Vzhledem k tomu, že má ideální postavu pro šacení, měl by s ní mít stylista o to méně práce. Jak její garderoby zhodnotil Dolce? „Okouzlující moderátorce Ivetě Vítové jemně tóny růžové na šatech sluší a tělové lodičky sluší nejen jí, ale každé ženě. Věřím, že za kariéru v televizi měla na sobě již asi všechny možné barevné kombinace. K jejímu typu nejvíc fungují právě pastelové barvy, jako je růžová a tělová. Na podporu jejího okouzlujícího pohledu doporučuji spíš určitě odstíny modré a červenou barvu na oděvech eliminovat,“ napsal Sam.

Štaidl dostal lék proti covidu. Proč ale zemřel? A Koukalovou čeká drsný boj o majetek

Video se připravuje ...Přečtěte si
hillaarkaa
1. 3. 2021 • 14:44

BINGO,aby to nebylo něco ve stylu Francky kritičky nebo Kořínkové

vlastakuhle
28. 2. 2021 • 08:21

Účes p.Borhyové je děsí­vý,Je­jí,pro­dlou­žené vlasy jsou hrůza vypadá jak ,,Vktorka" od splavu.

konvalinka34
27. 2. 2021 • 22:16

Borhyová a její strašný účes, to by nikde jinde neobstál, jen v Nově. Copak to ti kadeřníci nevidí? A stejně hrozně češou Koukalovou, i když na Primě.

domino22
27. 2. 2021 • 20:57

chtělo by to změnu... na tu vykřičenou Borhy se už fakt nedá dívat a koranteng je čím dál drzejší

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.