Panický strach Lucie Borhyové: Připravuje se na nejhorší? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 26. září 2022

Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš

Panický strach Borhyové: Připravuje se na nejhorší?

Přestala skrývat lásku! Borhyová se ukázala po boku mladšího přítele
Přestala skrývat lásku! Borhyová se ukázala po boku mladšího přítele (instagram, archiv)

Ve společnosti ji nevidíte jinak než s úsměvem od ucha k uchu. Jenže moderátorka hlavních zpráv na Nově Lucie Borhyová (42) má za sebou poměrně hodně bolestných chvil. Chronicky  totiž přitahuje špatné muže. Stalo se to i tentokrát?

Moderátorka už nějakou dobu randí s o 9 let mladším Michalem Smečkou (33). Jenže v zásadě se s ním na veřejnosti ukazuje minimálně. Chce tím snad zamezit jitření starých ran? Když před zraky všech svých fanoušků musela několikrát projít potupou na poli milostném?

Lucie Borhyová: Na třetím dítěti momentálně nepracujeme...

Video se připravuje ...

Je pravda, že atraktivní Borhyová, která rozhodně byla a je snem leckterého muže, musela ledacos přetrpět. První velkou ranou pro ni podle časopisu Rytmus života jednoznačně bylo, když ji v těhotenství opustil otec jejího syna Lucase, Řek Niko Papadakis. Štěstí bohužel ale nenašla ani po boku mladšího sportovního komentátora Michala Hrdličky, s nímž má moderátorka dceru Lindu. Hezounek si prý nedokázal odpustit zálety, tedy ho měla Borhyová nakonec ze svého života vyloučit. A on se zanedlouho dobře uhnízdil po boku tenisové jedničky Karolíny Plíškové.

Není tedy divu, že už nechce moderátorka veřejně ventilovat soukromí. Možná má opravdu strach, že by se historie mohla ještě do třetice zopakovat.

Závislosti slavných! Borhyová přiznala, čeho se nechce vzdát

Video se připravuje ...Přečtěte si
-bello-
9. 4. 2021 • 13:07

Hezounek, jak se zde píše asi neustál panovačnou blbku, která vysadila antikoncepci a chtěla " děťátko"
a " atraktivní " Nova hnězda, nebyla atraktivní ani pro hospodskýho z Řecka, protože taky jaksi vysadila a měla zato, že po post coitum bude po jejím .
(Přeloženo do normálu a očištěno )

-bello-
9. 4. 2021 • 13:01

to: vigela
panický strach se jako obrat k vyjádření sakrasmu běžně používá a každý hned ví na čem je .Nemá to co dělat s panickou atakou!
Nechala bych AHA v klidu !

vigela
9. 4. 2021 • 10:52

Doporučila bych autorovi poučit se, co je panický strach. Možná, že kdyby ho někdy zažil, nepoužíval by daný přívlastek nevhodně.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.