Strach Dominiky o mámu graduje: Tímhle tlačí na Babiše | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. března 2024

Svátek slaví Stela, zítra Kazimír

Strach Dominiky o mámu graduje: Tímhle tlačí na Babiše

Dominika Gottová se na Václavském náměstí nechala testovat na covid.
Dominika Gottová se na Václavském náměstí nechala testovat na covid. (M. Pátek, P. Machan)

Nejstarší dcera Mistra musí být opravdu zoufalá. Její maminka momentálně bojuje s nemocí covid-19 a její stav je prý vážný. Dominika Gottová (47) tak pro její záchranu zkouší, co se dá. Prosbu vyslala i k premiérovi Andreji Babišovi.

„Štve mě, že dostala jen první dávku vakcíny a tu druhou ne, protože je vakcíny málo a stát s tím má problémy,“ rozohnila se dle webu Super.cz Slavíkova dcera, kterou momentálně pudí k akci pocit, že není čas ztrácet čas.

Dominika Gottová promluvila v nové knize: Chtěla jsem, aby národ znal pravdu:

Video se připravuje ...

Vážený pane premiére, píši Vám za všechny, kteří mají starší či nemocné rodiče. Sežeňte pro ně, prosím, dostatek vakcín, ať dostanou obě dávky očkování,“ začala v dopise Gottová dle uvedeného webu.

„Moje maminka dostala v lednu jen jednu, další se včas kvůli výpadku dodávek nedočkala, a nakonec se nakazila covidem-19, se kterým nyní bojuje. Její stav není dobrý a já se modlím, abych po nedávné ztrátě tatínka nepřišla také o ni,“ píše s tím, že myslí na všechny, kteří chtějí ochránit své blízké. „Udělejte prosím se svým týmem maximum, držím Vám palce,“ žadonila u Andreje Babiše.

Dominika Gottová: Ve Finsku mi zničili vlasy!

Video se připravuje ...Přečtěte si
stekavypes
13. 2. 2021 • 11:10

Ta kráva je schopná Gotta namočit do všeho jen aby z toho něco měla.Kdyby byla Ivana jako Vondráčková,tak ji dávno zažalovala

rydlo
12. 2. 2021 • 15:57

Proč si ta vypitóza myslí, že Babiš všeho nechá a bude zařizovat vakcínu extra pro její mámu, protože napsala v tom svém propadáku, kterému říká moje kniha, že měl vztah k jejímu tatínkovi, což v dopise Babišovi zdůraznila. Nikoho už neberou ty její kydy o milovaném tatínkovi, tak začala parazitovat na mámě, jako by ona vždy byla tou nejskvělejší dcerou, které na „milované” mamince hrozně záleží! Ale že tak najednou, vždyť na ni celé roky s.ala! Její články jsou samá lež, třeba, že prý s maminkou strávila krásné Vánoce, ale zaměstnanci domova ve Vysočanech v reakci na její článek napsali, že právě jen její maminka strávila celé svátky osamělá a že Dominika tam vůbec o Vánocích nebyla! A najednou se zase potřebuje pizdiflinta zviditelnit, tak zneužije Babiše i svoji mámu. Proboha, kdy už ten její kamarád novinář z Blesku už přestane cpát všude její stálé cancy o ničem a otravovat s Dominikou čtenáře?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.