Dcera Hryce (†71) v šoku: Tímto jí překvapil kurýr! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Lék na zármutek dcery Hryce (†71): Tímto jí potěšil kurýr!

Wanda a Andrej Hrycovi oslavili Den Otců
Wanda a Andrej Hrycovi oslavili Den Otců (Instagram)

Wanda Hrycová (42), dcera zesnulého herce Andreje Hryce (†71), opět prožívá jedno z nejtěžších období svého života. Před 12 lety přišla o milovaného bratra Huga (†22) a nyní musí pochovat i svého otce, jenž prohrál boj s leukémií.

Andrej Hryc bojoval od dubna minulého roku s akutní leukémií, které bohužel 31. ledna podlehl. Dcera Wanda s maminkou Veronikou tak zařizují poslední rozloučení s dalším důležitým mužem jejich života. Bratra Huga, který zahynul při autonehodě, pochovala rodina v roce 2008.

Wanda se nyní musí přizpůsobit podmínkám stanoveným kvůli koronavirové pandemii a zařizování pohřbu pro ni není ani po této stránce vůbec jednoduché. Navíc byla sama koncem ledna na covid pozitivně testovaná. Momentálně je tedy ráda za každou maličkost, která jí udělá radost.

Rodina Štaidla plánuje pohřeb, po skladateli zůstal obří majetek! A Hlaváčové smutná slova o konci

Video se připravuje ...

O tu se postaral kurýr, který Wandě donesl malý dárek. „Na mou bolest neexistuje lék, pomůže jen čas, ale tento dáreček, který mi právě donesl kurýr, mi udělal velkou radost. Když se cítíte úplně pod psa, ale samozřejmě i když jste veselí a jste jen mlsní, vyzkoušejte tento mangovo-kokosový zázrak,“ cituje dceru Hryce web Pluska.sk. Sladké je podle ní zkrátka ten pravý balzám na nervy.

Štaidl dostal lék proti covidu. Proč ale zemřel? A Koukalovou čeká drsný boj o majetek

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.