Sestřičky Modrý kód: Tohle čeká diváky v jarní sezoně | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Sestřičky Modrý kód: Tohle čeká diváky v jarní sezoně

Seriál Sestřičky navazuje na Modrý kód
Seriál Sestřičky navazuje na Modrý kód (TV Prima)

Diváky si chce udržet i v jarní sezóně. Seriál Sestřičky Modrý kód tak láká diváky na nové tváře. Posilou rubavského urgentu bude herečka Malvína Pachlová (29), která si zahraje učitelku Elišku a Pavel Nový (72) coby profesor ekonomie Cach. Ten se po 40 letech před kamerou setká s Danielou Kolářovou (74) v roli Nadi.

Malvína Pachlová (29) alias Eliška

Nečekaná láska

Eliška je učitelka v mateřské škole, na první pohled bezstarostná holka a Lukášova (Jan Nedbal, 30) letitá kamarádka. S Eliščiným bratrem Mirkem (Václav Marhold, 28) a s Lukášem tvořili od dětství partičku. Mirek jde ale z problému do problému, se škraloupy se mu těžko hledá práce a Eliška s Lukášem se mu snaží pomoct. Společná starost o Mirka mezi nimi vytvoří další pouto. Jiné než z dětství...

Pavel Nový (72) alias Cach

V pasti citů

Cach je profesor ekonomie, který vstoupí do života Nadi (Daniela Kolářová). Naďa v něm vidí naději a cestu k vyřešení vlastního rodinného případu. Je si jistá, že smrt jejího syna nebyla náhoda a Cach, shodou okolností tchán padoucha Havleny (Kamil Halbich,54), by jí mohl nevědomky pomoct případ konečně rozplést. Naďa se proto rozhodne tajit svoji skutečnou identitu a za sebe nastrčí kamarádku Jarku (Dana Syslová, 75). Prokoukne Cach Nadinu lest?

Sabina Laurinová (48) alias Mery

Neovladatelný chtíč

Stále ji nenechává v klidu Davidův (Marek Němec, 39) návrat, ačkoli se tomu brání. Má ráda Michala (Saša Rašilov, 48), našla v něm oporu a zázemí. Ale vášeň, kterou prožila s Davidem, z hlavy vyhnat nedokáže. Také David už si přiznal, že zpátky do Rubavy ho táhla láska k Mery. A i když se snaží smířit se skutečností, že se Mery po jeho zmizení do Londýna, provdala za Michala a její nový vztah respektovat, je to silnější než on.

Adéla Gondíková (47) alias Míša Kratochvílová

Ztracený bratr

Zjevení Míšina nevlastního bratra Toma (Václav Jiráček, 42) vnese do rodiny Kratochvílových nečekané zpestření. Prvotní okouzlení ale vystřídá jisté rozčarování. Okouzlující Tom má totiž tajemství, které do jinak harmonického rodinného soužití Kratochvílových zasáhne víc, než by si přáli... Ale není jediný, kdo Míše způsobí nelehké spaní. Za nejednou bezesnou nocí bude i nečekané vyznání primáře Žáka (Igor Chmela, 50).

Kristýna Frejová (49) alias Ema Vlčková

Vymodlené dítě

Z racionální úmluvy o umělém oplodnění pomalu, ale jistě vzniká mezi Emou Vlčkovou a Rasputinem (Roman Zach, 47) hezký vztah, ve kterém zásah medicíny nebude potřeba. Radost z přirozeně počatého vytouženého děťátka ale kazí důsledky Emina nedávného incidentu, při kterém v sebeobraně vážně zranila agresivního opilce. Ten má teď jediný cíl, dostat Emu za mříže. Než by se stala vězněnou matkou, zvažuje Ema, že se svého vymodleného dítěte vzdá.

Natálie Halouzková (20) alias Katla

Milostný trojúhelník

Milostné vzplanutí Katky a Matyho (David Gránský, 28) nebylo jen chvilkovým poblouzněním. Milují se a ví, že k sobě patří. Ale pořád je tady Laura (Patricie Pagáčová, 32), která navíc systematicky připravuje Matyho na to, že bude otcem. Maty se bude muset rozhodnout. Katka se trápí zakázanou láskou a pátrá po svých biologických rodičích. Ačkoli ji každý náznak přivádí do slepých uliček, myšlenky, že je najde, se nechce vzdát. Stopy ji nakonec zavedou k překvapivému cíli.

Daniela Kolářová (74) alias babička Naďa

Nebezpečná hra

Neúnavně se snaží usvědčit Havlenu (Kamil Halbich, 54). Bližší informace o Havlenovi se společně s Lukášem snaží získat nejprve přes Havlenova zetě a později i přes jeho tchána Cacha, se kterým se Naďa systematicky sbližuje. Ten ale nesmí odhalit, kdo je Naďa zač, a proto Naďa vystupuje pod falešnou identitou. Podaří se jí učinit spravedlnosti zadost a usvědčením Havleny pomstít svého mrtvého syna?

Nová kampaň

Spustili novou kampaň, v níž Prima představuje seriál Sestřičky jako ten, který pomáhá. Hvězdy seriálu v ní zdůrazňují přesah televizní zábavy k CSR aktivitám a edukativním programům, kterým se věnovaly nebo věnují. Kampaň bude k vidění v televizi, na webu i sociálních sítích. „Už v počátku pandemie připravili herci a tvůrci seriálu ve spolupráci s Českým červeným křížem kampaň o dodržování hygienických pravidel při koronaviru a podpořili speciální linku 1234, která nabídla informační pomoc veřejnosti v záležitostech spojených s koronavirem. Tým zkušených operátorů call centra 24 hodin denně řešil urgentní tísňové, organizační, dopravní i všeobecné dotazy, které se týkaly nákazy,“ sdělil Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima

Nová tvář seriálu Sestřičky: Na padouchy má monopol!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.