Krampol půl roku po smrti Haničky: SLOVA O NOVÉ LÁSCE! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Krampol půl roku po smrti Haničky: SLOVA O NOVÉ LÁSCE!

Jiří Krampol
Jiří Krampol (foto ara)

Má za sebou první smutné svátky bez manželky Haničky (†59). Jiří Krampol 3. srpna ovdověl a byl to pro něj šok. „Zemřela mi v náručí. Posledních osm let už ale bylo martýrium, byla strašně nemocná,“ přiznal herec deníku Aha!. A zároveň se svěřil, že by se dalšímu vztahu nebránil.

Krampol věří celý svůj život na osud. „Stane se, co se má stát. Nic nevyhledávám, ale taky nic nezatracuju předem. Umím si představit, že ještě někoho potkám,“ dodává otevřeně.

Prázdný byt

Vždycky říkal, že neumí být sám, že ho návrat do prázdného bytu neláká. Zároveň má ale obavy, aby na něj začaly pořádat hony nějaké zlatokopky. „Některé ženy mohou mít mylné představy, že mám hromady peněz, tak to bych je rád už dopředu vyvedl z omylu,“ říká se smíchem.

Krampol po smrti ženy v zábavné talk show: Se smutkem bojuju humorem!

Video se připravuje ...

Netlačí na pilu

Nechce, aby jeho slova vyzněla jako inzerát, jen nechává prý věcem volný průběh. Ničeho se ale dopředu neodříká. Byl ženatý celkem čtyřikrát a odnesl si ze všech vztahů cenné zkušenosti. S Haničkou spolu byli 27 let. „Byla to báječná holka. Ale pak přišla ta její nemoc a začalo to být strašně těžké. Poslední roky byla stále po nemocnicích, měl jsem z toho velké nervy,“ přiznává těžké časy, kdy se o ženu už pořád jenom bál.

Urna? To je věc syna!

Herec si nepřál pohřeb, své ženě uspořádal smuteční kar, kam pozval příbuzné a lidi, kteří měli Haničku rádi. „Nechtěl jsem žádnou tryznu, ale hezkou vzpomínku, kterou si Hanička zasloužila. Na karu nebyla rakev ani urna, urna s popelem je věcí Hančina syna Petra. Je na něm, zda mámu uloží k babičce a dědovi,“ řekl herec.

Nechá se očkovat

Jirka přiznal, že to ještě v žádném případě nevzdává. A chce být ve formě. „Mluvil jsem s profesorem Špačkem, který mi vždycky dobře poradil. Takže se nechám očkovat. S mými průduškami je to vlastně nutnost,“ vysvětloval herec.

Chantal a tajná operace. Sama o ni prosila! A Krampol na Vánoce poprvé bez Hanky

Video se připravuje ...Přečtěte si
lekno
18. 1. 2021 • 21:05

starypes : Nemá vždy kosu a není kostra. V Bouřlivých výšinách z r. 1992 se zjevila Heathcliftovi jako hezká dívenka v bílych šatech. Asi bude mít více podob.. A konečně mu právě ona darovala klid + setkání s jeho láskou.. Ale – byl to jen film..

stoura
18. 1. 2021 • 05:47

Tak tohle je fakt hustý!!!

hanecek
17. 1. 2021 • 18:03

Je přítulný, má rád děti, nepotřebuje dlouhé procházky, stačí mu levnější konzervičky, rád trhá papír. Chcete ho????

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.