Kyselková (†83): Tajemství natáčení Princezny se zlatou hvězdou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Kyselková (†83): Tajemství natáčení Princezny se zlatou hvězdou

Princeznu Ladu nakonec ztvárnila Marie Kyselková, i když byla těhotná.
Princeznu Ladu nakonec ztvárnila Marie Kyselková, i když byla těhotná. (Foto ČT a koláž Aha!)

Probrečela celé noci! Zatímco s princem Josefem Zímou (88) se před kamerami usmívala jako Princezna se zlatou hvězdou, doma Marie Kyselková (†83) brečela kvůli nevěrnému manželovi, herci Petru Haničincovi (†77). S ním otěhotněla právě během natáčení legendární pohádky.

Kromě obvyklých nevolností a únavy ji tak trápily hlavně manželovy zálety. „Péťa měl časté mimopracovní záležitosti,” komentovala to po letech herečka. Do Haničince byla bláznivě zamilovaná. „Do té doby jsem k sobě žádného muže jako takhle fyzicky nepustila. Petr byl můj první mužský. Byla jsem panna, zamilovala jsem se do něho na první pohled,” svěřila se představitelka princezny Lady. Přesto spolu vydrželi 15 let a vychovali syna Ondřeje (60). „Naše manželství? To bylo VLPPPP = Velká láska, postel praská, porodnice pracuje!“ říkala Kyselková se smíchem. Opravdu šťastná ale byla až s druhým manželem, stomatologem Vladimírem Demkem.

Co se nepovedlo před kamerou

Přešlap č. 1: Prstýnek, který dostala od prince Radovana, nosila Lada na levém prsteníku. Ještě, když solila polévku, tak ho tam měla. Do hrnce jí ale spadl z pravé ruky!

Přešlap č. 3: Když Lada přichází do království prince Radovana, zámek (ve skutečnosti hrad Kokořín) stojí na holém kopci. Když ale mluví s babičkou, je obklopen stromy.

Přešlap č. 4: Princ Radovan nosí u pasu krátký meč. Když ho ale tasí při souboji s králem Kazisvětem (Martinem Růžkem), má v ruce meč stejné délky jako jeho protivník.

Utajený pohřeb princezny Lady Marie Kyselkové (†83): Loučila se jen rodina

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.