Nebyly krátké lepší? Lašková se pochlubila novým účesem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 25. května 2022

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Nebyly krátké lepší? Moderátorka Lašková se pochlubila novým účesem

Gabriela Lašková se rozhodla pro radikální změnu účesu.
Gabriela Lašková se rozhodla pro radikální změnu účesu. (instagram / TV Prima )

Ačkoli krátké vlasy byly po dlouhá léta jejím poznávacím znamením, nastal čas na změnu. Moderátorka a bývalá misska Gabriela Lašková (30) se rozhodla dát vlasům volnost, i když nůžky nakonec zcela neodložila.

V roce 2013 Gábina zbořila mýtus a jako vůbec první účastnice prestižní soutěže krásy se stala i první krátkovlasou miss. Do té doby byla dlouhá kštice jedním z hlavních poznávacích znamení královny krásy. U Gabriely se však ukázalo, že risk byl pro ni skutečně zisk. Porotu i diváky si svým neokoukaným vzhledem získala, a korunku tak dostala zaslouženě.

Od tohoto momentu uplynulo již skoro 8 let a Gábina svůj triumf dokázala patřičně zužitkovat. Přehlídkových mol se nicméně vzdala a rozhodla se pro kariéru moderátorky. I zde se jí podařilo vyniknout a její vzhled přidal na celkovém dojmu. Svého poznávacího znamení se však po letech definitivně rozhodla vzdát a vzhledem k aktuální covidové situaci i faktu, že je moderátorka momentálně na mateřské, nechala své vlasy zkrátka růst.

Těhotné Parmová a Lašková ze CNN Prima News: Může za to Bouček?

Video se připravuje ...

„Po dlouhém odrůstání krátkých vlasů, které bylo však díky dobrým střihům bezbolestné, mám konečně jednu délku a parádní účes, ze kterého jsem vážně moc moc nadšená. Nadšená! Cítím se opravdu dobře a za to moc děkuju,“ zveřejnil moderátorčin instagramový příspěvek Blesk. Gabriela k příspěvku připojila i pár fotek a i přes skutečnost, že je již dvojnásobnou maminkou, změnou jenom podpořila svůj stále mladistvý vzhled.

Smutná Agáta na Vánoce s dcerkou nebude! A Ester musí odmítat hosty na pohřeb mámy

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.