Šokující chování Kubelkové: To jako vážně?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Šokující chování Kubelkové: To jako vážně?!

Iva Kubelková (43) patří mezi celebrity, které skoro nestárnou. Moderátorka a modelka vypadá úžasně i po čtyřicítce a postavičku by jí mohly závidět i o dvacet let mladší ženy. Kubelková přiznala, co dodržuje, aby si křivky udržela. Mnohé tím přinejmenším překvapila.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

runy
21. 02. 2021 14:00

Kubelková, dělá ksichty na Primě podle té Laďky, ale to jí vůbec nesedí. Měla by být taková, jako kdysi.Měla důstojné vystupování, ale teď... se mi to nelíbí. A to oblečení, to je fakt děs.Není to závist, ale škoda.To děvče je snad dítě, tak proč ukázky těch intimních partií.Je pod zákonem?Podle mne není pěkné, aby taková holka měla taková prsa.Je to taková manda, pro nějakého úchyla z bohatých kruhů.

Stanislav Sklář
15. 12. 2020 17:22

To je jedna z těch nafoukaných celebrit které pro korunu prodají i svoje děcko

-bello-
14. 12. 2020 13:24

Vloudila se mi do komentu chyba.
Chtěla jsem napsat, že není normální, když 40 letá ženská sedává večer u TV, ale možná by měla co dělat, kdyby nebyl otec jejích dcer a její přítel vázán v Německu u své ženy .

loft
14. 12. 2020 00:08

Ano, šokující to je. Vždy jsem si myslel, že zrovna ona bude jakžtakž rozumná, ale vidím, že je to totální te-le. 13 leté děcko učí ukazovat prsiska, zadnici, koketovat, dělá z ní rádoby modelku- i když ruku na srdce- žádná kráska ta její dcera fakt není. Divně rostlá, rozhodně to není postava snů. Kdyby se raději něčím pořádným vyučila, nebo něco rozumného vystudova. ale máma ze zkušenosti ví, že ukazovat cecíky a zadnici, případně dělat nějakou chvílu matraci nějakému zbohatlíkovi ji vydělá peníze za nic, tak proč v tom holku nevyškolit. Ale bude to mít Ivuša těžší v tom, že fakt o krasavici dceru rozhodně nejde. Pro kritičky- nejsem ženská, která by jí měla "jako závidět".

Uživatel_5359217
13. 12. 2020 19:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Mnau1
13. 12. 2020 16:28

Iva je krasna zenska a dcery jsou take hezke. To, ze starsi dcera ma hezkou postavu a ma co ukazat nemuze vetsina zavistivcu rozdychat, tak ji aspon musi pospinit.

-bello-
13. 12. 2020 16:13

Když 40 letá ženská sedá večer u TV není to nenormální .Ve 40 letech normální ženská netloustne. Jíst na noc se klidně může. A Kubelková kecá!
------------------
Asi vyčetla , že nejdřív musel pračlověk na lov, adrenalinem nadopoval svaly i mozek .Ty spotřebovaly energii a vybudily pak extrémně metabolismus .Ten si žádal, aby svou dávku na přežití ihned dostal a když pračlověk ulovil, tak se do zásoby přežral , tím si vybudil endorfiny a libě usnul. Když neulovil skučel hlady , ale v partě byli i sběrači
Kubelková je vegetariánka, tedy nejdřív musí na pole a do lesa pro kořínky a bobule.
Z logiky věci ale vyplývá, že kdyby u TV extrémně jedla, nestihla by ji sledovat a jako to zvíře by zvadla.
A závěr je , že viz shora kecá a že chroustat okurku salátovku po celou dobu seriálu a 40 x přežvýkat a slinami zpracovat 4 oříšky kešu je extrémně blbá představa o jídle

BJELOUSEK
13. 12. 2020 15:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Inka
13. 12. 2020 13:30

... Kubelková ? Ta prezentuje hlavně na obdiv dceru, která má už od třinácti prsa venku, jinak neforemná holka se moc nepovedla... také mi uniká, co a kdy z rotopedu uvaří rodině, manželovi...😂😂😂

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.