Kde končí vkus: Jakým modelem Vondráčková odrovnala fanoušky? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. dubna 2024

Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie

Za hranicí vkusu: Jakým modelem Vondráčková odrovnala fanoušky?

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková (Jan Tůma)

U zpěvačky Lucie Vondráčkové (40) platí, že věk je jen číslo, a čtyřicítku by jí hádal opravdu málokdo. Když ale přijde na některé módní kousky, které se okolí nezdají, právě onen věk poslouží jako vhodný argument.

Lucie na svém facebookovém účtu před pár dny zveřejnila video, na kterém je elegantně oděna vzhledem k příležitosti, v rámci níž toto video točila. Vlnité vlasy a černé sáčko Lucce seknou, někteří však nesdíleli stejný názor, co se volby kalhot týče.

Děravé nohavice zkrátka nebyly po chuti všem a fanoušci se neváhali ozvat. „Lucko, sluší ti to moc, ale popros Vánoce o nové kalhoty,“ ozvala se jedna z fanynek, jak zveřejňuje web Expres. cz. Další neopomenula zmínit, že v jejím věku by si již mohla volbu oděvu dvakrát rozmyslet. „Už jí taky není dvacet, že,“ dodává fanynka. Jiné jsou naopak opačného názoru a zpěvaččin vkus chválí. „Ne, ne! Ty dírky jsou na nich to nejdražší! Lucce pasujou!“ brání Stříbrnou slavici.

Neučesaná a bez make-upu: Takhle Lucka Vondráčková chodí do společnosti!

Video se připravuje ...

A kdo se nezmiňoval o kalhotách, upozornil na zpěvaččin účes. Jedna z fanynek totiž začala spekulovat, zda Lucie neobohatila svou kštici příčesky. „Jsou jí zapotřebí ty umělé vlasy?“ zapřemýšlela veřejně.

Je tedy jasné, že ať bylo poselství Lucie Vondráčkové ve videu jakékoli, pozornost strhla zcela jinak. Zpěvačka však na takové komentáře nereagovala, Zřejmě již dávno pochopila, že se zkrátka nezavděčí všem.

Tvoje tvář: Albert Černý jako Vondráčková! Co na to sama Helena?

Video se připravuje ...Přečtěte si
fany22
17. 12. 2020 • 19:29

Minalepo- vy jste taková popletená chudinka. Paměť moc neslouží, že? Moje špička byla reakcí na to, co vyvádíte VY. Kritizujete jiné, můžete se radostí rozskočit, když udělá chybu Šafářová, pošklebujete se tady za chybku dokonce Slovence Lianě! Napadáte hnusně osobně -bello-... ( Ona je ke všemu někdo jiný, než myslíte.) V podstatě útočíte na každého, kdo k Lucince nevzhlíží. S tou svou posedlostí a zaslepeností jste skutečně poslední, kdo by mohl lidem dávat lekce z objektivity a dokonce je napomínat. Vy určitě ne.
Lucinka je prostě prolhaná, hamižná pozérka, která se nezvládla rozvést na úrovni, důstojně. A ty reakce tady ještě nějakou dobu budou.( A to i kdyby byla skutečně krásná!) Ale zavinila vše sama. Zatímco nadávat někomu a napadat za to, ž e se rozvedl, může jenom naprostý primitiv.

Ale nevzdávejte se. Zítra si přečtete, jak Lucinka dostala ránu do srdce, že děti budou na Štědrý den u táty. Sice minulé Vánoce, když se v Brně rodila Leontýnka, a kluci byli logicky s mámou v Praze, jste vyskakovala a křičela FUJ!! ( normální člověk nechápe), letos se to tedy vystřídá, ale nepochybuji, že nás zase nějakým výplodem překvapíte a pobavíte.

minalepa
17. 12. 2020 • 18:00

Fany 22, úplně přesně jste potvrdila to, o čem píšu. Došly argumenty, tak budeme hledat překlepy. Zase povrchnost zvítězila nad obsahem.
Máme evidentně jiný vkus. Lucie V. je žena, krásná, postava super a je to vidět již na první pohled. U Šafiny, nebýt dlouhých vlasů, hádala bych se zda je to muž či žena. A např. Gránský a spoustu jiných psali, že Lucie V. je přirozeně krásná. Ale to nezmiňujete. A o talentu Lucie V, si nechám vyprávět odborníky a ty, kdo jsou schopny talent poznat a vidět. Vy to nejste.

fany22
17. 12. 2020 • 13:28

...úrovni diskutujících.
(Technika...)

fany22
17. 12. 2020 • 13:23

Tak to je náhodou pravda. Když porovnám nenalíčenou Vondráčkovou, třeba jak relaxuje na kameni a nenalíčenou Šafářovou, vyhrává ta druhá. Ale neměla jsem potřebu to psát, protože ve vztazích jde opravdu o něco jiného. Trapné výkřiky, jak je Lucinka V. krásnější vypovídají o

lekno
17. 12. 2020 • 13:07

Minalepa kritizuje druhých, že hodnotia len visáž. A hneď potom sama s tým začne – povrchne hodnotí snúbencov. Keby aspoň objektívne, ale to by sme od nej chceli moc. Keď už teda sama začala o visáži L.Š., treba si zobrať príklad. Preto spustím trocha reality o visáži L.V. Nepísala by som, keby minalepa sa tu držala v medziach slušnosti, ale to ona nemá vo zvyku.. Na rozdiel od Lucie Šafky, ktorá je prirodzená plavovláska so svetlými očami a bez plastík, L.V. si už od mladosti pomáhala
k takému imidžu svetlými kontaktnými šošovkami a častým zosvetlovaním vlasov. Keď bola vždy tak krásna, prečo nebola spokojná so svojimi tmavými očami a vlasmi ? Ani prsia neboli pre ňu vyhovujúce po deťoch. Tak si ich dala upraviť plasticky. Nedá mi nespomenúť tiež tie nohy, keď minalepa sa tu posmievala L.Š. Chodidlá Lucie V. si vyžadovali svojho času operáciu haluxov. A ten jej nos - tiež možno už po plastike. Fotky, klipy – strojovo upravované k vylepšeniu jej obrazu, lebo nanesenie omietky /pardon – mejkapu, asi nepostačuje../. Tak vzniká klamlivý dojem o jej visáži. Osobne ju za to nesúdim. Prezentuje svetu zovňajšok, ako uzná za vhodné. Mňa na nej odpudzuje pokrytectvo a ďalšie neduhy jej charakteru..

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.