Odpykává ještě básničkový trapas? Drsné lekce od Gregorové! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 25. září 2023

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Odpykává ještě básničkový trapas? Drsné lekce od Gregorové!

V tomto páru je naprosto jasné, kdo má rozhodující slovo.
V tomto páru je naprosto jasné, kdo má rozhodující slovo. (M. Hykl, D. Kundrát, P. Machan, D. Malík, archiv)

Na narozeninách Františka Janečka (76) se to hemžilo vlivnými lidmi ze showbyznysu. Nechyběla ani Hana Gregorová (68) se svým hřebečkem. Zatímco ona se bavila, on zastával poněkud submisivní roli.

Když ho po drogovém skandálu před lety poslala herečka a majitelka divadla takzvaně k šípku a on začal se svojí pornografickou básnickou tvorbou, málokoho napadlo, že to ti dva ještě někdy dají dohromady. Ale přesto se tak stalo. Zadarmo to ovšem o mnoho let mladší partner vdovy po Radku Brzobohatém nemá.

Koptík o důvodu rozchodu s Hanou Gregorovou: Drogová závislost!

3668404:gallery:true:true

Podle webu Expres.cz totiž zůstává veřejně v trochu podřadném postavení. Na oslavě se prý měl držet zásadně krok za svojí láskou, takže to navenek působilo, že tam společně ani nejsou. Nejzřetelnější to údajně bylo, když se Gregorová rozhodla doktorovi Janečkovi pogratulovat. Zatímco ostatní páry k oslavenci přistupovaly společně, její milenec pokorně čekal na svolení. A nejinak to bylo v průběhu celého večera, kdy měl podle citovaného zdroje kontroverzní poeta vyčkávat, zda už může být své madam prospěšný. No kdo chce kam…

Gregorová odkopla zajíčka Koptíka! Ten pláče: Prosím, odpusť!

3667495:gallery:true:truePřečtěte si
lekno
19. 9. 2020 • 18:35

Herečka by měla být ráda, že pro ni žije fešný mladší chlap. On zde hraje submisívního, protože to zřejmě ona po něm chce : takhle si ale madam nezadělá na dobrou reklamu před lidma. I kdyby ho zase trestala nevím za co, alespoň na veřejnosti by se měla k němu chovat slušně. Neponižovat ho jako svýho sluhu. Možná u nich dominuje matriarchát. Poddajný pavouček si musí pak dát pozor, aby stihl ubziknout po "básnických" projevech dřívě, než paní zatouží ho skonzumovat kompletně celého. Jak by potom skládal ty až moc otevřené verše ? Touha se dá slovně vyjádřit též jemně, hezky a romanticky. Jenže on asi vycejtil, co právě zapúsobí na jeho vyvolenou. Jak vidno, nějakej dojem to zanechalo a jsou znova spolu..

mbmb
18. 9. 2020 • 18:25

Hanka je super ! Žádný mindrak a má tajnou zbraň bez které fešák básník nemůže být ! Tak si vemte příklad mladá devcata

DWEI
18. 9. 2020 • 18:06

Nemá to v hlavě v pořádku ani jeden z nich

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.