Pochmurná oslava narozenin Fialy (95): Dejte mi pokoj! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. dubna 2024

Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie

Pochmurná oslava narozenin Fialy (95): Dejte mi pokoj!

Představitel Limonádového Joea Karel Fiala
Představitel Limonádového Joea Karel Fiala (archiv Blesku)

Legendární Limonádový Joe dnes slaví 95. narozeniny. Úctyhodné jubileum Karel Fiala strává bohužel v léčebně dlouhodobě nemocných. Dort, gratulující rodina a personál ale určitě chybět nebudou.

„Život mě jako nemohoucího už definitivně přestal bavit,“ řekl Fiala před půl rokem Aha!, když nám ho dala sestřička k telefonu. Vzdoroval dlouho. Svoje 84. narozeniny ještě slavil na chalupě v Českém Švýcarsku, kde mu syn a muzikálový herec Honza Fiala (52) pořídil takovou domácí ošetřovnu nemocných. Pokoj s polohovací postelí a všemi vymoženostmi, které nemohoucí člověk potřebuje.

Video se připravuje ...

Nemocniční LDN se ale nakonec stejně stala nutností. „Lepší to nebude a život mě tu nebaví, tak je načase ho přestat žít. Pětadevadesát a dost,“ zdůrazňil Fiala s tím, že párkrát za den za ním přijde sestra a občas se ve dveřích objeví manželka a muzikálová herečka Věra Vlková (77) a jejich dva synové. „Je to ale už život na houby. Lepší by bylo nebýt. Že bych měl usilovat o 100 let? Dejte mi pokoj,“ zamumlal nakonec herec.

Video se připravuje ...Přečtěte si
janakveton
4. 8. 2020 • 16:48

No to je jasné. Nereagovala bych jinak. (Je mi 66 a taky mě to už občas nebaví, ale naštěstí se ještě hýbu!) Ale to ZDŮRAZŇIL!!!! To je skutečně vidět, jaká úroveň redaktorů u vás je. Chyby se dělají, jsme omylní, jasně, ale tohle už je příliš! Opravdu!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.