Zlom v boji o Gottův majetek: Slitovala se Ivana nad Dominikou? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 20. července 2025

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Zlom v boji o Gottův majetek: Slitovala se Ivana nad Dominikou?

Dominika Gottová, Ivana Gottová
Dominika Gottová, Ivana Gottová (Blesk)

Kdo získá práva k podpisu po Karlu Gottovi (†80) stále není jasno. Pojí se s nimi spousta peněz, které mohou výrazně zpříjemnit život osobě, jež je vybojuje. Kdo je ve hře a kdo naopak z kola ven?

Jak se ukázalo, kdo měl na pozůstalost po Mistrovi největší zálusk, je stále ještě manžel Dominiky Gottové (46) Timo Tolkki, kterého choutky nejspíš ještě nepřešly. Jenže Karel Gott se s nejstarší dcerou vyrovnal ještě za života, tím pádem jsou šance finského muzikanta na doživotní rentu po Slavíkovi téměř mizivé. „Podepsali předběžné vyrovnání. Byli u toho tak čtyři právníci. Musela to podepsat. Nemyslíme si, že je to fér. Peníze, které dostala, jsou docela výsměch. Hledáme vhodného právníka, který by nás zastupoval,“ uvedl před rokem Tolkki pro TN.cz. Ten pak ještě dodal, že budou chtít dva miliony eur, nebo dům na Bertramce.

Dominika se ovšem od jeho výroků už od začátku distancovala, na rozdíl od Tima uznávala, že jí táta nedal málo. „V přepočtu šlo o sumu šesti miliónů korun. Táta se ke mně zachoval úžasně a je mi moc líto, že jsem za jeho života nebyla schopná dostatečně nahlas říci, jak moc toho pro mě udělal,“ svěřila se Blesku. Dále přiznala, že dědického řízení se v současné době účastnit už ani nesmí. „Já jsem byla u dědického řízení vyškrtnuta, ale jak jsem informována, jde o velmi složitá a komplikovaná jednání. Mám na to svůj názor,“ řekla nejstarší Gottova dcera Blesku. A tak je hlavním hráčem o práva k podpisu stále vdova Ivana Gottová (44).

Na rozhovor s Dominikou Gottovou se můžete podívat zde: 

Video se připravuje ...

 

 

 



Přečtěte si
malavelka
30. 4. 2020 • 10:44

nevychovával Dominiku, takji nemohl ani nic zazlívat....tak jak je to podáváno, tak je to určitě křivda-

hanainge
30. 4. 2020 • 00:47

Výše uvedený článek částečně je nesmysl, protože Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý a Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, takže Ivana Macháčková opravdu není vdova po Karlu Gottovi a Ivana Macháčková nemá Dominice Gottové nic říkat!!! Dále je fakt, že Ivana Macháčková není majitelkou majetky Karla Gotta, protože Ivana Macháčková od Karla Gotta nic nezdědila!!! To řekl mi Karel Gott sám! Karel Gott zažil s ženami už v šedesátých a sedmdesátých letech strašně špatné věci a proto jednoho dne Karel Gott měl nos plný a chtěl žít sám a proto angažoval Ivanu Macháčkovou hrát se na veřejnosti falešné a hloupé divadlo jako manželský pár s dětmi, což samozřejmě není v pořádku, protože to je nevkusní a blbý podvod. Taky Karel Gott na to nikdy neměl právo!!! Správná žena pro Karla Gotta ještě je na světě a žije v Německu. Tat’ána Smutná to není!!!

I když Karel Gott už není na světě, Karel Gott má dobrý kontakt s tou ženou, která má český i šlechtický původ a která velmi dobře mluví Česky. Karel Gott mezitím už často se omlouval, protože když Karel Gott ještě byl na světě, Karel Gott byl pro správné štěstí slepý s tou ženou, která je absolutní slušná, fajn i velmi dobře vzdělaná dáma. Karel Gott jí proto slibil, že Karel Gott se ožení s tou dámou, když ona je v oném světě.

Dále je pravda, že jenom Dominika Gottová je dcerou Karla Gotta, což mi Karel Gott taky řekl sám! Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott nikdy nemiloval Ivanu Macháčkovou a obráceně. Ivana Macháčková je primitivní, drsná, absolutní sobecká i zlá žena, která chce lidi a zvlášt’ celebrity jenom využit. Proto Ivana Macháčková často měla vztahy v ložnici jako mediální prostitutka s novináři a muži, které pracují v médiích. Mnohé fotky a videa s Karlem Gottem, Ivanou Macháčkovou a dětmi jsou fotomontáže resp. padělané. To, aby Ivana Macháčková byla prý manželkou Karla Gotta i to, aby Lucie, Charlotte Ella a Nelly byli dcerami Karla Gotta, bylo jenom hloupé a fale

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry