Lilia chce prchnout od Janečka? Dávám tomu sedm let, šokuje kněžka | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. ledna 2022

Svátek slaví Ctirad, zítra Drahoslav

Lilia chce prchnout od Janečka? Dávám tomu sedm let, šokuje kněžka

Karel Janeček a Lilia Khousnoutdinová
Karel Janeček a Lilia Khousnoutdinová (reprofoto TV Nova)

Jejich vztah byl vždy plný zvláštností. Nyní to ale vypadá, že si kněžka Lilia Khousnoutdinova (31) sice miliardáře Karla Janečka (46) omotala kolem prstu, ale sama je plna pochybností o jejich vztahu. Budoucnost vidí každý jinak, co se děje?

Karel Janeček už nějakou dobu žije s kněžkou Liliou Khousnoutdinovou, která mu porodila holčičku Isabelku (1,5). Jejich vztah nebyl vždycky bez mráčků a i nyní to nevypadá úplně idylicky. Co se děje?

„Pokud lidé spolu souzní a patří k sobě, asi není důvod, aby spolu nebyli celý život,“ pověděl podle Blesku trochu vyhýbavě Karel Janeček v pořadu TV Nova. Jeho přítelkyně tak pozitivně podle jejích slov nesmýšlí. „Já vůbec nevím. Já mám vždycky těch sedm let vztahy, tak tomu dávám sedm let a dál uvidím,“ řekla Lilia a mnoho lidí tímto výrokem určitě překvapila. Její pochyby o vztahu s miliardářem se měly vyrojit především poté, co v roce 2017 odložil Janeček jejich svatbu. „Již brzy,“ dodal nedávno matematik na otázky kolem sňatku s kněžkou.

Lilia Khousnoutdinova na Social awardsPřečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.