Martin Zounar: Zásnoubil se! Další svatba a dítě? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. června 2024

Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

Martin Zounar: Zásnoubil se! Další svatba a dítě?

Martin požádal Kateřinu o ruku při romantické večeři.
Martin požádal Kateřinu o ruku při romantické večeři. (Foto Aha! – Jakub Poláček, TV Nova)

Dosavadní vztahy mu nevyšly, tak proč to nezkusit nyní! Martin Zounar (52) požádal po roční známosti o ruku svou přítelkyni, psycholožku Kateřinu (39). Bude svatba do roka a do dne?

Jako Bob ze seriálové Ordinace moc spokojený v manželství není. Co není v seriálu, je ale možné v reálném životě. Proto se zřejmě herec rozhoupal a po ročním vztahu se zasnoubil s krásnou Kateřinou. „Koupil jsem kování. Teda prsten se šutrem,“ prozradil deníku Aha! Zounar po pondělní premiéře komedie 8 eur za hodinu v Divadle Palace. „Měli jsme super večeři a dobrý prosecco, byla to bomba. Jsem rád, že druhý den bylo volno,“ smál se Martin.

A kdy do toho praští? „Tak vzhledem k tomu, že byly zásnuby, musí být i svatba, to je snad jasný. Neřeknu vám kdy. I když do roka a do dne nezní zas tak úplně špatně. Dal se slib a něco v plánu máme,“ naznačil Zounar. Dokonce se ani nebrání pořídit své jedenáctileté dceři Klaudii z předchozí známosti brášku nebo sestřičku. „Určitě děti chceme. Je to to nejkrásnější na světě. Na pohlaví nezáleží, cokoliv živého,“ vtipkoval herec. „Už mám krásnou dceru, která je zdravá a šikovná. A další vyžením! Sofie dokonce chodí s Klaudií do školy a jsou kamarádky. Vše je, jak má být – a za to jsem moc rád,“ uzavřel zasnoubený Zounar.

Smůla v lásce
● Když se Zounar zamiloval, choval se občas jako smyslů zbavený. To byl případ i jeho první lásky s herečkou Lucií Zedníčkovou (51), kterou poznal na konzervatoři. Byl do ní takový blázen, že zanedbával školu a hrozil mu i vyhazov. Růžové brýle mu Lucie srazila z hlavy po dvou letech, když ho opustila.
● V roce 1992 se pak Martin zakoukal do brunetky Lenky, a dokonce mluvil o svatbě. Po deseti letech se ale rozešli. „Důvod je moje čistě osobní věc. Někoho to bolí, někoho ne,“ řekl drsně.
● Všechno jen ne harmonický pak byl jeho zatím nejdelší vztah s producentkou Simonou Brdičkovou (43), která je matkou Klaudie. Podle vyprávění se poprvé pohádali už při seznámení v roce 2002. Za tři dny ale spolu už bydleli. Během 13 let se několikrát rozešli. Na vině byly finanční problémy a Martinovo kvartální pití. ● Ani sblížení s herečkou Betkou Stankovou (39), které dodnes ani jeden z nich nepřiznal, nevyšlo. „Citové rebelie mě provázejí dodneška. Láska bolí. Teď zjistíš, jak se o ni taky musíš starat,“ prohlásil Zounar.

Martin Zounar o zásnubách:

Video se připravuje ...Přečtěte si
libormer
12. 3. 2020 • 00:50

Paní psycholožka už mu vysvětlí, kam mají odcházet penízky a jak má být napsaná závěť... Děti z předchozích vztahů klasicky nic nebo pár mincí... Asi holčiny dlouho kamarádkami nezůstanou ...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.