Godla a Zounar v Ordinaci: Krotili splašeného koně! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Godla a Zounar v Ordinaci: Krotili splašeného koně!

Kůň Ferda se Godlou zkrotit nenechal.
Kůň Ferda se Godlou zkrotit nenechal. (Foto - TV Nova)

Splašený kůň na romském pohřbu komplikoval natáčení Ordinace v Růžové zahradě 2. Ani nebojácný Zdeněk Godla (44) či Martin Zounar (52) ho nedokázali zkrotit.

Velkolepý pohřební průvod v čele s koněm Ferdou, Zdeňkem Godlou, Martinem Zounarem a Lenkou Termerovou (72) procházel pražskou Hostivaří. V Ordinaci se totiž konalo poslední rozloučení s Lajošem, seriálovým tátou Zdeňka Godly alias Ludvy.

„Kůň Ferda je asi nějaká subreta, protože při prvním, druhým i třetím jetí rozhodl, že půjde v průvodu sám přede všemi. Kůň vyrazil a Martin Zounar, Pavel Nečas a Zdeněk Godla si usmysleli, že ho zpacifikují. To se samozřejmě nepodařilo, takže jsme to museli točit několikrát,“ prozradila Aha! představitelka Heluš Martina Randová (48). Jak svou roli nakonec zvládne kůň Ferda i jak se s Lajošem rozloučí osazenstvo kamenické nemocnice, se mohou diváci podívat už dnes ve 20.20 hod na Nově.

Bratr Martina Zounara měl autonehodu. Našli ho nahého v autě!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.