Syn (7) Pepy Vojtka ve filmu Past: Chválila ho i Stivínová | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Syn (7) Pepy Vojtka ve filmu Past: Chválila ho i Stivínová

Lenka Zahradnická, Zuzana Stivínová, Adam Vojtek a Jiří Štěpnička na premiéře filmu Past
Lenka Zahradnická, Zuzana Stivínová, Adam Vojtek a Jiří Štěpnička na premiéře filmu Past (CNC_David Kundrát)

Zrodila se dětská hvězda?! Teprve sedmiletý Adam Vojtek, syn rockera Pepy Vojtka (54) z Kabátů a tanečnice Jovanky Vojtkové (39), uchvátil nejen diváky seriálové Ordinace. Ve filmu Past ztvárnil malého Jiřího Štěpničku, s nímž matka utíkala přes hranice.

Adámek předvedl natolik přesvědčivý výkon, že dojal i nejotrlejší cyniky. Před kamerami mu na povel padaly slzy jako hrachy. „Adam je velmi citlivý a tyhle věci se nedají opakovat. S dítětem se musí pracovat rychle a točit na první dobrou. Musíte si představit, že má citlivou maminku a drsného otce a ty geny se u něho mísí,“ řekl Aha! režisér Viktor Polesný (71).

A chválou nešetřila ani filmová máma Zuzana Stivínová (46). „Adam je opravdu šikovný. Například jak jsme natáčeli scénu v lese, byl skvělý. Já mám kopu seriálových dětí, ale tohle jsem ještě nezažila,“ tvrdila o něm.

Pepa Vojtek: Proč by Karla Svobodu poslal za oceán?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.