Zklamaná Babišová utekla z Česka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Zklamaná Babišová utekla z Česka!

Monika Babišová
Monika Babišová (Foto Blesk - Marek Pátek)

Ačkoliv se v pondělí premiér Babiš účastnil oficiálního smutečního rozloučení se zesnulým Jaroslavem Kuberou (72), jeho žena ho tentokráte nedoprovázela a chybí i na dnešní cestě předsedy vlády do Rožnova. Raději totiž „frnkla“ z Česka pryč. Co je důvodem?

Monika Babišová odletěla s dcerou Viven do Zanzibaru, kde si užívá vysněný realx. I když obvykle v tento čas odlétali Babišovi na exotickou dovolenou společně, letos jim bohužel není přáno. Šéf vlády má starosti s koronavirem, ale i běžnou vládní agendou, vrásky mu přidělává třeba chystaný stavební zákon. Krom toho objíždí regiony, například v úterý má na programu cestu do Rožnova pod Radhoštěm a besedu s občany, píše k jeho aktuálním povinnostem Blesk.cz.

Manželskému páru nevyšla ani společná cesta do Izraele. Pozvánka pro manželky na slavnostní večeří do prezidentského paláce byla totiž nakonec jen pro jednoho. „Moje paní chtěla přicestovat, i se těšila, byla i v delegaci. Ale potom nám oznámili, že ta večeře je jeden plus nula, takže manželky z nějakých důvodů vyřadili,“ okomentoval to tehdy premiér na dotaz Blesk Zpráv. Proto teď nasává nezapomenutelné zážitky alespoň na exotické dovolené s dcerou.

Proč Monika Babišová neletěla do Izraele můžete vidět zde: 

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.