Jakub Vágner: Slavná teta! Proč má tančení v krvi? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. dubna 2024

Svátek slaví Anastázie, zítra Irena

Jakub Vágner: Slavná teta! Proč má tančení v krvi?

Jakub Vágner
Jakub Vágner (Česká televize, Facebook)

To by předkové zírali! Jakub Vágner (37), kterého proslavil světový rybolov, se protančil do finále desáté řady StarDance. Jde ve šlépějích nejen svých tetiček, které byly slavné tanečnice. Jeho úspěch by potěšil hlavně pratetu Marii, členku baletu Národního divadla, která byla známá jako Ria Asterová.

Letos by slavná baletka oslavila 110. narozeniny. Kuba jí svými úspěchy na parketu pomyslně věnoval ten nejkrásnější dárek. Do Národního divadla nastoupila teta Jakubovy maminky Moniky v roce 1924 jako patnáctiletá. Působila zde až do začátku války v roce 1939. Objevila se v nejznámějších baletních inscenacích, jako např. Z pohádky do pohádky, Růžový kavalír, Špalíček či Princezna Hyacinta. Také vedla taneční školu pro děti, kam chodila i Jakubova teta Eva (63), kterou kromě rolí v několika filmech (Anděl svádí ďábla) proslavilo často reprízované stepařské číslo z pořadu Možná přijde i kouzelník s Jiřím Kornem (70).

Druhá teta Dana (61) věnovala své taneční schopnosti Černému divadlu svého manžela Jiřího Srnce (88), s nímž je už od roku 1981. U švagra působila často také Jakubova maminka Monika (58). I přesto, že je vystudovaná architektka a výtvarnice, parket jí učaroval.

Všechno ho bolí

Uznávaný rybář bere své účinkování ve StarDance tak vážně, že ani nemyslí na zdraví. „Myslím, že to Jakub s tancováním až přehání. Vždyť skončil na kapačkách, všechno ho bolí,“ řekla Aha! jeho maminka Monika. Po finále, které se odehraje už tuto sobotu, jí tak spadne kámen ze srdce.

Trápení rybáře Vágnera ve StarDance: Podpatky a napěchovaný rozkrok!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.