ODHALENO! Ututlaný románek náruživé Meghan | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

ODHALENO! Ututlaný románek náruživé Meghan

Vévodkyně Meghan
Vévodkyně Meghan (Reuters)

Předtím, než vévodkyně ze Sussexu (38) potkala prince Harryho, vystřídala několik jiných mužů. Dokonce byla už jednou vdaná. Její postelí ale prošel také jeden hodně velký fešák z Hollywoodu.

Tajným mužem nebyl nikdo jiný než charismatický herec, s nímž jí pojí silné přátelství až do dnes, George Clooney. I když se v současnosti obě rodiny navštěvují a všichni spolu bez problémů vycházejí, paradoxně tomu předcházelo společné randění Meghan a George, jak píše web Žena.sk.

V případě manželky prince Harryho a amerického krasavce pak dokonale platí heslo, že stará láska nerezaví. George Clooney totiž obhajuje Meghan na každém kroku. Navíc je vévodkyně přesně jeho typ – krásná a inteligentní brunetka, která se snaží změnit svět.Přečtěte si
zwil
4. 12. 2019 • 19:01

No, to mě pos.er...ta má evidentně dost, když si bývalého pr.ca.listu pozve na svatbu s ještě se furt slizaj...jinak tahle nula, co chce podle těch vašich sra.cek měnit svět, v životě kromě svatby s tím chudákem nedokázala. Rádoby herečka v nějakým trapným seriálu. Nikde ji nechtěli, zato teď se můžou všichni pokrytci pos.rat, aby se k ní dostali...jinak by po ní ani pes neštěkl... bohužel, tuhle veš už královská rodina z kožichu jen tak nedostane...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.