Krize Polákové a Lišky: Zazvonil zvonec a pohádky je… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 5. října 2023

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Krize Polákové a Lišky: Zazvonil zvonec a pohádky je…

Liška a Poláková prý už nejsou spolu.
Liška a Poláková prý už nejsou spolu. (Foto ara)

Že mají Pavel Liška (47) a Bára Poláková (35) vztahové problémy, se řeší v kuloárech už asi rok. Podle aktuálních informací týdeníku Sedmička je ovšem zřejmě už s jejich romancí konec, i když spolu mají dvě dcery. Liška si totiž prý v Karlových Varech užíval s jinou. Bez Polákové.

Oba dva na dotazy, jak to mezi nimi vlastně je, zásadně neodpovídají. Chování Pavla Lišky na party v Becher´s baru, kam se dostane podle Sedmičky jen pár vyvolených, ale prozrazovalo, že zalité sluncem jejich soužití zrovna nebude. Ten se totiž podle uvedeného týdeníku v baru skoro dvě hodiny „věnoval“ neznámé brunetce v zelených šatech a hluboko po půlnoci s ní ruku v ruce odešel neznámo kam. Jeho oficiální partnerka by mu za takovou noční vycházku nejspíš pochvalu nedala.

O tom, že mezi nimi není všechno v pořádku, jsme informovali už v únoru. Partnerská krize páru prý začala kvůli dlouhé dovolené, na kterou odjel Pavel Liška s kamarádem Janem Révaiem (44), zatímco  Poláková musela zůstat doma s dětmi. Kromě starosti o bydlení a ratolesti řešila také pracovní záležitosti, zatímco si její muž užíval. Už tehdy týdeník Moje šťastná hvězda spekuloval nad tím, že se Liška vídá s někým jiným.

Vztah ale dvakrát neposiluje ani pracovní vytížení Báry, která naplno koncertuje, mimo to ještě navrhuje a prodává oblečení pod vlastní značkou, v neposlední řadě pak spoustu času musí věnovat i svým dvěma dcerám.

 Přečtěte si
defakto
19. 7. 2019 • 12:49

... no co , on je praštěnej a ona chodí zmalovaná jako zombie. Poláková je ocenovaná (hlavně na Andělech ) jako zpěvačka , ale mně se od ní nic nelíbí , široká veřejnost jí vůbec nemusí !

josefvyskoc
18. 7. 2019 • 20:38

Strašně hloupá Liška, to je docela ironie. On ze sebe dělá v rolích jako že je vylízanej, ale on je i v realu řádně vymaštěnej, takže vlastně nic nehraje. Je blbej a bere za to prachy, davaj mu je stejně blbý lidi jako je on sám!

domino22
18. 7. 2019 • 10:53

Nemohlo to fungovat, Liška je praštěnej už od pohledu, divili jsme se Polákové, že si s ním vůbec něco začala..... Usoudili jsme, že je asi blb.á jako on a vrána k vráně přece sedá­....­....­....­....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.