Konec vztahu Lišky a Polákové? Životní rozepře! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Konec vztahu Lišky a Polákové? Životní rozepře!

Liška a Poláková prý prožívají krizi.
Liška a Poláková prý prožívají krizi. (Foto ara)

Barbora Poláková (35) prý prožívá náročné období s jejím mužem Pavlem Liškou (48), kterému porodila dvě dcery. Jejich problémy by mohly být natolik vážné, že by to pro slavnou dvojici mohlo mít fatální následky.

Partnerská krize začala prý kvůli dlouhé dovolené, na kterou odjel Pavel Liška s kamarádem Janem Révaiem (44)a Poláková musela sedět i s dětmi doma na zadku. Kromě starosti o bydlení a děti řešila také pracovní záležitosti, zatímco si její muž užíval. Podle dobrých přátel slavného herce Bára už nepřitahuje natolik jako předtím a dokonce by se dle časopisu Moje šťastná hvězda měl Liška dle informací vídat s jinou ženou. Dle zmíněného titulu je jejich odcizení viditelné i na sociálních sítích.

 Barbora Poláková vyhrála cenu Anděl za nejlepší klip roku

Video se připravuje ...Přečtěte si
bestteckaie
12. 2. 2019 • 10:39

Jestli on není na chlapy trošku. Má nádhernou ženušku s velkýma očima, hustým oblým obočím a s překypujícími očními víčky. To vše prozrazuje její výjimečnost tam dole. Navíc hezké, přitažlivé tělo.

6010
11. 2. 2019 • 11:45

Žena Lišku nepřitahuje.A Révai ano? Když sleduji ty jejich výlety na motorkách, tak mi přijde, že asi vím, o co jde..Ono to tam asi jinak zřejmě nejde.Je to od něho sobecké mít rodinu s dvěmi dětmi a chtít si plnit sny svobodného mládence.To nejde dohromady.Musí si ujasnit priority.

amej
11. 2. 2019 • 10:00

Takový debil jakého hraje v reklamě bude zřejmě i ve skutečnosti. Kdo by mu to trpěl aby vypadnul na takovou dobu a nechal jí děti na krku a starej se! Ať jde do pryč a platí tučné alimenty.Nic jiného si nezaslouží.

illenne
10. 2. 2019 • 15:32

Kdo by o něho stál, potkala jsem ho na Karlově náměstí před pár lety, nejspíše bych si ho ani nevšimla, na někoho zřejmě čekal, vypadal neupraveně, rozcuchaný, prostě Liška. Bára Poláková je sympaťanda , co by chtěl víc, zrovna on .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.