Británie tají dech: Dítě Meghan a Harryho měla odnosit náhradní matka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 2. července 2022

Svátek slaví Patricie, zítra Radomír

Británie tají dech: Dítě Meghan a Harryho měla odnosit náhradní matka!

Meghan Markleová a princ Harry.
Meghan Markleová a princ Harry. (profimedia.cz)

Meghan Markelová (37) se stala před pár dny matkou a místo vytouženého rodičovství se musí novopečená maminka vypořádat s ostrou kritikou. Jedním z prvních útoků byl příspěvek britského moderátora, který přirovnával královské miminko k opici. Další urážlivé příspěvky se začaly objevovat na sociálních sítích, které vévodkyni osočovaly z toho, že využila náhradní matku a bříško měla vycpané.

Přestože zprávy byly označeny za podvodné, neberou konce. Na sociálních sítích jako Twitter nebo Instagram se ve velkém objevují tzv. trolls (Anonymní účastník online platformy zasílá urážlivé příspěvky k citlivým tématům, pozn. red.).

Uživatelé sociální sítě se domnívají, že nejmladší člen britské královské rodiny byl přiveden na svět náhradní matkou. „Doufám, že náhradní matka odpočívá pohodlně,“ zněl komentář rozčílené matky. „Mám úvahu, že dítě bylo neseno náhradní matkou. Existují věci z minulosti Meghan, které jsou velmi podezřelé,“ napsal další uživatel Twitteru.

Lidé se také pozastavují na délce porodu. Meghan jako prvorodička měla údajně velmi krátký porod. Vévodkyně začala rodit v pondělí brzy ráno a chlapeček přišel na svět jen o pár hodin později, konkrétně v 5:26 hodin a vážil 3,26 kg. "Můj syn přišel na svět o 10 dní později a vážil 4 kila. Nechápu, jak mohlo být miminko, které bylo přenášeno, přivedeno na svět za méně než 4 hodiny? Zacházejí s námi jako s idioty,“ zněl jeden z mnoha příspěvků.

Na video s Meghan a Harrym se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
mandat
16. 5. 2019 • 06:16

Prosim vas, to je snad jasne, kazda prava tehotna vi,jak se bricho vyvyji,jak se meni i chuze a celkove tehotna se chova jinak.Misenka Meghan si porad vycpane bricho drzela, konrolovala,zda sedi a nesesouva se. Zadna tehotna zena tohle nedela.

skspetr
13. 5. 2019 • 14:19

Najdětee naahé ženy ve vašem
mestě zdee : nome.ga/nahe

tryskomys
13. 5. 2019 • 11:20

At jde s tím inzerátem na nahé ženy do pr.......,to je všude vůbec se to nehodk těm článkům.Jinak se nedivím ,že to tak rozebírají,ta ženská je snad nadčlověk ,žebylo tolik cirátů a konbinování,že jim už nikdo nevěří ani Kate po třech porodech nebyla tak namyšlená jako buranská MM,ta se chovala přímo královsky,nedělala z toho cirkus,HNUS.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.