Pašeračka Tereza (22) v Pákistánu vyfasovala 9 let basy: Zhroutila se a plakala! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Pašeračka Tereza (22) v Pákistánu vyfasovala 9 let basy: Zhroutila se a plakala!

Terezu rozsudek zdrtil
Terezu rozsudek zdrtil (Profimedia.cz)

Podle policie pašovala devět kilo heroinu. Přesto byla Tereza Hlůšková (22) za hvězdu, užívala si pozornost médií. Teď ale spadla klec! Půvabná blondýnka dostala v Pákistánu za pašování heroinu osm let a osm měsíců. 

Verdikt Tereza neunesla a v soudní síni se rozplakala. „Co jsem udělala?“ opakovala. Její advokát se ji snažil uklidnit a připomínal, že se mohou odvolat. Češka musí navíc zaplatit pokutu ve výši zhruba 18 000 korun. Slavit naopak může Terezin spoluobžalovaný, u něhož v Pákistánu bydlela. Byl zbaven všech obvinění.Kde bude sedět?

Pokud Tereza neuspěje s odvoláním, bude se zřejmě snažit, aby si mohla trest odsedět v Česku. To se ale může pořádně protáhnout... „Česká republika podnikne všechny nezbytné kroky k tomu, aby k nám mohla být k trestu do předána. V současné době však mezi Českou republikou a Pákistánem není podepsaná smlouva o předávání k výkonu trestu, kterou Pákistán pro předávání dle svého právního řádu potřebuje. Česká republika s Pákistánem o této dohodě jedná,“ prohlásil Robert Řehák z ministerstva zahraničí.

Přísný soudce
Na počátku roku ale dostal kauzu na starosti nekompromisní soudce Šahzád Raza, který vzal případ pevně do rukou a žádné odklady už nedovolil. Ten odvolal jednoho ze strážců, o němž se domníval, že se s Terezou příliš sblížil. Nakonec vydal dokonce univerzální zákaz, aby jí kdokoli, kromě jejího advokáta, nosil dárky, pozornosti, ale i hygienické potřeby.

Devět kilo heroinu
Terezu zadrželi pákistánští celníci na letišti loni 10. ledna s devíti kilogramy heroinu v kufru. Ten by se prodal na černém trhu za 24 milionů korun. Ve vězení se stala celebritou, v prosinci prohlásila, že chtěla studovat islám. K soudním stáním chodila načesaná, nalíčená a s úsměvem. Proces se vlekl, svědci chyběli, vypukla stávka, pak přišel čas náboženských svátků a poutí.

Víte že...
...palce přímo v soudní síni Tereze držel i její pákistánský ctitel, který uvězněné Češce nabídl manželství?

Soudce poslala pašeračku Terezu na 9 let do vězení:Přečtěte si
rimmryabov...@...
21. 3. 2019 • 19:23

Unavený z neustálých pokusů o zhubnutí? Doporučuji nejlepší lék na hubnutí, pomohl mi > > > > www.Takeslim.com

karlos-999
21. 3. 2019 • 08:54

A co čekala?

tezza
21. 3. 2019 • 07:29

Našpul xicht, třeba ti něco uberou, náno.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.