11 let po smrti herecké legendy Věry Galatíkové (†69): Vzkazy ze záhrobí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. února 2023

Svátek slaví Nela, zítra Blažej

11 let po smrti herecké legendy Věry Galatíkové (†69): Vzkazy ze záhrobí!

Kristýna myslí na maminku každý den.
Kristýna myslí na maminku každý den. (Profimedia.cz)

Vzkazy plné lásky, ze kterých mrazí. Ty posílá i jedenáct let po své smrti Věra Galatíková (†69) dceři Kristýně Frejové (47). Jí i jejím kolegyním vstupuje do snů a radí jim.

Galatíková podlehla rakovině plic tři dny před Štedrým dnem před jedenácti lety, ale dcera ji má stále před očima. „Vždycky, když se blíží týden, kdy maminka zemřela, si její odchod vybavuji den po dni, hodinu po hodině, co se tehdy dělo,“ přiznala Aha! představitelka doktorky Vlčkové z primáckého seriálu Modrý kód.


Matka je s ní po smrti ale během celého roku. „Mně se o ní zdává málokdy, ale musím říct, že maminka chodí za mými kolegyněmi nebo kamarádkami a něco mi vzkazuje přes ně,“ prozradila Frejová. „Popíšou mi sen i to, o čem si povídaly. A já v tom vždycky něco najdu. Nikdy to není jen tak pro nic. Je to hrozně hezký,“ svěřila se herečka.

Zpráva o stavu duše
„Sny jsou věci, které vycházejí z našeho podvědomí a nevědomí. Nikdy nezapomenu na to, když nám paní Fischerová na DAMU říkala, že mít sen a nepochopit ho, je jako dostat telegram a neotevřít ho,“ řekla Aha! Kristýna Frejová. „Samozřejmě nelistuju ve snářích, ale vždycky je to nějaká zpráva o stavu duše,“ dodala dcera Galatíkové a Ladislava Freje (77).Přečtěte si
6010
30. 12. 2018 • 17:27

Nechápu, jak může být někdo z duchaření tak vyjevený.Všimla jsem se toho, že někteří lidé na tajemno a ezoteriku reagují zcela nepřiměřeně, až hystericky..Nechápu.Jako kdyby v nich dřímal ďábel, či co.Vždyť na tom není nic špatného, naopak je to zábavné a mnohdy i zajímavé.

ivoadler
29. 12. 2018 • 16:47

Jděte už s tím duchařením do pr dele. V poslední době se s tím roztrh pytel.

aveneta
29. 12. 2018 • 10:38

Ano....Galatíková byla fajn herečka a také dabérka známé francouské herečky. Každý máme tu onu "svíčku" života...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.