Důvody krachu manželství Meghan a Harryho: Naplní se krutá předpověď? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Důvody krachu manželství Meghan a Harryho: Naplní se krutá předpověď?

Princ Harry a vévodkyně Meghan
Princ Harry a vévodkyně Meghan (profimedia.cz)

Být součástí Britské královské rodiny má jistá privilegia, avšak i mnoho pravidel. Vévodkyně Meghan je nejen známa svou laskavostí, ale také díky neustálému porušování protokolu, což by mohla časem negativně ovlinit její vztah s princem Harrym.  Máme pro vás možné důvody krachu vztahu prince Harryho a Meghan.

Seznámení s britským královským princem Harrym v červnu 2016 a jejich následné přátelství z ní udělaly nejvyhledávanější herečku. Neuplynulo mnoho času a zamilovaná dvojice oznámila zásnuby. Přestože média o jejich vztahu spekulovala již od začátku, 19. května 2018 si na královském zámku Windsor řekli ANO.

První spekulace se objevily již během zásnub a jejich velkolepá svatba to ještě znásobila. Přestože manželé očekávají prvního potomka, pochybnosti o pevnosti jejich vztahu stále existují. Členové královské rodiny musí dodržovat řadu pravidel, a vévodkyně ze Sussexu Meghan coby členka královské rodiny má stejnou povinost.

Už před svatbou herečka zrušila svůj blog, účty na sociálních sítích a skončila s hraním. Avšak některá pravidla jí dělají opravdu problém a existuje hned několik důvodů, proč lidé jejich zvtahu nevěří. Mnozí se domnívají, že jejich vztah skončí z důvodu, že Meghan bude bojovat s výčitkami, jak náhle ukončila svou hereckou kariéru. Neustále se ozývají hlasy, že se Meghan chová více jako hollywoodská hvězda než jako britská vévodkyně. 

Už v minulosti a ukázalo, že špatné vztahy v rodině dokážou nalomit manželství. Meghan je momentálně na nože s Kate Middleton. Harry je silně spjat s rodinou a pokud by Meghan toto pouto nějakým způsobem narušila, může dojít k velkému problému.

Vévodkyně také velmi často porušuje protokol.  Velmi často dochází mezi Meghan a fanoušky k blízkému kontaktu nebo si vzala šaty, které odhalovaly ramena. Pokud by Meghan své rebelství pěstovala i nadále, zřejmě její budoucnost v královské rodině nejistá.

 Novomanželé Harry a Meghan: Zbavují se svatebních darů za 200 milionů!

Video se připravuje ...Přečtěte si
kozinozka
18. 12. 2018 • 16:11

Reklamy je už přespříliš brzděte, ano? Celoplošná reklama na tenisky kupříkladu...... Též se ráda odreaguju na bulváru, ale drby z královské rodiny jsou mimo zájem normálního.českého občana

bibs_7
18. 12. 2018 • 11:44

A kdepak vsude vévodkyne Meghan, známá svou laskavostí tu svou obecne známou laskavost rozlévá? Na vsech tech gala, kde ji berou kamery? Pác doma v paláci uz díky té její povestné laskavosti pulka personálu dala výpoved.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.