V Poště pro tebe proklela vlastní dceru: KLETBA SE NAPLNILA! Foto jako důkaz | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

V Poště pro tebe proklela vlastní dceru: KLETBA SE NAPLNILA! Foto jako důkaz

Kletba paní Bohumily se zřejmě naplnila.
Kletba paní Bohumily se zřejmě naplnila.  (Reprofoto ČT)

Všichni příznivci pořadu Pošta pro tebe si jistě pamatují legendární díl, kdy oněměla i Ester Janečková. Když totiž dcera odmítla shledání s vlastní matkou, zazněla kletba, která v pořadu neměla obdoby. Teď to vypadá, že se kletba naplnila.

Na Poštu pro tebe se tehdy obrátila šestinásobná matka Bohumila Karásková, která se chtěla usmířit s vlastní dcerou Alenou Horáčkovou, už mnoho let totiž byly rozhádané kvůli stokoruně. Jenže dcera matce odpustit odmítla, jenže její matku to strašně naštvalo. „Proklínám tě a proklínám i tvoje děti!“ řvala tehdy před šokovaným publikem. „Ne poprvý a ne naposled!“ odvětila jí tehdy suše dcera. Ester Janečková i publikum bylo v šoku.

Teď to skutečně vypadá, jakoby se kletba rozlícené matky naplnila. Paní Alena totiž momentálně žije na ubytovně se třemi psy, a vydělává si prodejem Nového Prostoru poblíž metra Muzeum. Navíc si přivodila vážné znamení, takže není schopná pracovat. „Hodně se jí zkomplikovala zima. Na třikrát zlomený kotník. Když jsme jí fotili, celou dobu plakala. Pro prodejce je prosinec nejlepší měsíc. A teď tohle. Hranice mezi relativní jistotou a průšvihem je bohužel nesmírně tenká…“ psalo se šestého prosince na Facebookové stránce Nového Prostoru.

Během dvou dnů se podařilo vybrat 50 tisíc korun, Alena si tak může být jistá ubytováním po plánované náročné operaci, kdy bude muset několik týdnů odpočívat. „Od středečního traumatu, kdy se nad ní všechno zatáhlo, se dnes naprosto nečekaně zase vyjasnilo. Po domluvě s paní Alenou si zaplatí ubytovnu na celou dobu jejího nechodícího kurýrování a zbytek peněz použije na pořádný podnájem, protože díky vaší štědrosti má teď nejen na kauci, ale může zaplatit i dva nájmy dopředu,“ radovali se administrátoři Facebookové stránky Nového Prostoru. Proč se o nemocnou Alenu nestará manžel Jaroslav a její tři děti, zůstává záhadou.

 Neveselé shledání matky s dcerou

Video se připravuje ...Přečtěte si
Platenik
13. 12. 2018 • 17:20

Nebyla to ta baba Vanga ?

pelagie
12. 12. 2018 • 13:11

...přivodila si vážné znamení /správně zranění/......oni to po sobě nečtou ?!? asi ne...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.