Ester Janečková: Zoufalé prosby o práci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 29. května 2022

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Ester Janečková: Zoufalé prosby o práci!

Ester Janečková by ráda pokračovala v Poště pro tebe.
Ester Janečková by ráda pokračovala v Poště pro tebe. (Foto: TV Barrandov, herminapress.cz, České televize)

Škatulata, hejbejte se! Prázdniny pomalu končí a podzim bude na televizních obrazovkách ve znamení velkých změn. Některé známé tváře dostaly šanci moderovat, jiné se vrací v novém pořadu. Jsou ale tací, kteří na svoji druhou šanci stále čekají...

Bendová vyšoupla Heidi
Oblíbenou moderátorku Heidi Janků (52) nahradila sexbomba Alice Bendová (41). Herečka se stala novou moderátorkou magazínu Barrandovská Sedmička. „Mám z toho velkou radost. Je to týdeník, což znamená trošku závazek, ale těším se na to,“ řekla Alice, pro kterou to není zdaleka první seznámení s moderováním.

Babicův návrat

Lidový kuchař se po loňském odchodu z TV Nova vrací zpátky na obrazovky. Od 5. září budete vídat Jiřího Babicu (54) v kulinářské show s nestorem české gastronomie Jaroslavem Sapíkem (63) pod názvem Babica vs Sapík. „Bude to souboj receptů a postupů při vaření, Jardův precizní a můj trochu lehkovážný, ať si lidé vyberou,“ sdělil Babica, který nebude s profesionálním kuchařem soupeřit.

Janečková prosí o Poštu
Devět let moderovala jeden z divácky nejsledovanějších pořadů, když se loni dozvědla o zrušení Pošty pro tebe, byla v šoku. Ester Janečková (42) by chtěla vrátit pořad plný dojemných příběhů. „Diváci si stále píšou o návrat Pošty pro tebe. Já budu ráda, když se na obrazovky vrátí, ale budu ta poslední, která se to dozví,“ řekla moderátorka, která narážela na to, jak a kdy se o konci pořadu v České televizi dozvěděla.Přečtěte si
-bello-
18. 8. 2015 • 14:16

bb88 viděla jsem asi 3x a jen pár min. na přeskáčku , nedalo se na to koukat, ale Janečková to nedělá špatně.To kňučí ty lidi. Blbě to TV vybírá !!!.Např. když tam děkuje dcera za výchovu matce, nebo manžel děkuje za léta strávená se svou manželkou.Co to je za blbost.To si snad můžou odbejt v cukrárně, na to národ a sebe k obrazovkám tahat nemusí. V Poště se snad vyhledávají lidi, kterým se zpřetrhaly vazby, třeba i jen kamarádi co na sebe ztratili kontakt.Ale tohle?

xsedmikraska
16. 8. 2015 • 23:27

Pošta pro Tebe, farmář hledá ženu, výměna manželek....prima pořady.

bb88
13. 8. 2015 • 12:15

Ano, diváci chtějí Poštu zpátky, ale bez té ukňučené kotrmelíny.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.