Hvězda StarDance Veronika Arichteva: ZLOST KVŮLI HLASOVÁNÍ | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. června 2022

Svátek slaví Šárka, zítra Jaroslava

Hvězda StarDance Veronika Arichteva: ZLOST KVŮLI HLASOVÁNÍ

Veronika Arichteva a Michal Necpál
Veronika Arichteva a Michal Necpál (Instagram)

Dřív mu na pračku věšela roztomilé vzkazy, aby z ní vyndal vyprané prádlo. Teď by za ně byl její manžel Biser Arichtev (42) zjevně vděčný. Veronika Arichteva (32) nemá kvůli zápolení ve StarDance vůbec na nic čas. A stranou musí i její domácnost...

Nejdřív nemohla z postupu mezi čtyři nejlepší páry StarDance radostí skoro dýchat, pak ale vešla do dveří svého bytu a všechno to na ni padlo jako mokrá deka. „Tak vám přátelé opět děkujeme, že se můžu učit nový kroky, že Michalovi ze mě vypadají další vlasy a že budu mít doma pořád bordel,“ vzkázala hvězda seriálu První republika všem, kteří jí v sobotu večer posílali hlasy.

Po vyčerpávajících trénincích totiž nemá nohy jen samý puchýř, ale je ráda, že doma najde prázdnou židli, na kterou si může sednout. Manžel režisér, který jí chodí fandit na každý přenos a dělá všechno pro to, aby vyhrála, nad nějakým tím smítkem prachu oko zamhouří, herečka je k sobě ale tvrdší.

„Vždycky jsem byla stresař a nikdy jsem nedokázala hodit za hlavu ani ty malý věci. Jsem velký perfekcionista a mám ráda, když je vše tak, jak má být, nebo jak si představuji. A je jedno, jestli se můj stres týká práce, nebo jen toho, že mám doma bordel a stresuje mě, že nevím, kdy ho zvládnu uklidit,“ popsala ještě před vypuknutím taneční soutěže webu Reknistres. „A jak na sobě stres poznám? Přestávám komunikovat a asi jsem pro okolí i trochu nepříjemná. Trochu víc,“ přiznala taneční partnerka Michala Necpála (31).

Jejího kadeřníka zbili

Kadeřník Michal Zapomněl, který stříhá nejen Veroniku Arichtevu, ale také její vypadlou kolegyni ze StarDance Moniku Bagárovou (24), se stal obětí brutálního útoku partičky nabušených mladíků. Napadli ho letos v březnu a ani tři čtvrtě roku poté není nikdo potrestaný. Michal navíc musel sáhnout hodně hluboko do peněženky, protože mu dělali tři nové zuby místo těch, které mu agresoři vyrazili. Vyšlo ho to na rovných sto tisíc korun!

A zase ten zadek…

Na parketu Stardance se to letos nahými zadečky jen hemží. Nejdřív svou odhalenou chloubu vystrčila při zvedačce do kamery Arichteva. Teď zadečkem jen ve žlutých tangách vrtěla tanečnice Veronika Lálová (27). A o nehodě nemůže být ani řeč! Partnerka Davida Svobody (33) měla při předávání šeku pro Centrum Paraple tak krátkou sukýnku, že se jí při brazilské sambě okamžitě vyhrnula.

 Veronika Arichteva: Kvůli StarDance jsem bez energie, je to nepříjemné

Video se připravuje ...Přečtěte si
aveneta
5. 12. 2018 • 09:49

Jak si tak stěžuje na ten bordel doma, že nemá čas na úklid....má dosti peněz na to aby si najmula tedy "uklízečku" když se plně věnuje soutěži v tanci za velké peníze...tak proč kňučí

ptacek5
5. 12. 2018 • 09:31

No myslím, že paní Arichteva taky není moc milá. Celou dobu si jenom stěžuje a stěžuje, tak tam neměla lézt. Ale protekční televizní spratek, nebo spíše manželka spratka, může být hnusná jak chce. Ale měla by si uvědomit, že do ruky, která ji živí, se nekouše.

travina
5. 12. 2018 • 06:22

Jak může být někdo tak hnusnej, jako vy AHÁCI? Ten váš schválně zavádějící titulek svědčí o tom, jací jste všichni v AHA hovada A takto je to u každých článků.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.