To Plekyho nepotěší! Lucie Vondráčková prozradila, po čem touží její synové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. ledna 2022

Svátek slaví Vladislav, zítra Doubravka

To Plekyho nepotěší! Lucie Vondráčková prozradila, po čem touží její synové

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková (Foto Aha! – Alexandr Malachovský a fanklub L. Vondráčkové)

Lucie Vondráčková se sice těší z nového alba Růže, klasický křest hudebního díla ale neproběhl. Oblíbená zpěvačka je totiž v daleké Kanadě a na brzký návrat domů to vůbec nevypadá.

Vzhledem k tomu, že její nové album už vyšlo, má Lucie Vondráčková pravděpodobně více volného času. „Věnuji se teď hlavně klukům. Těšíme se na Ježíška,“ prozradila zpěvačka. Vzhledem k tomu, že jejich táta Tomáš Plekanec ukončil angažmá v HNL a vrátil se do Čech, nemůže jí s výchovou synů pomáhat, jak by si jistě přál.

Lucii Vondráčkové to ale nevadí, Adam i Matyáš mají v Kanadě své povinnosti a ze slov jejich matky je jasné, že ze života za oceánem nadšeni. „Jediné, co je tu zvláštní, že ve školách nemají teplé obědy,“ prozradila, o co jsou její děti v Kanadě ochuzené.

Jenže Adamovi s Matyášem to evidentně vůbec nevadí. „Kluci chtějí zůstat. Mají tu kamarády, školu, kroužky. Prosí mě, ať nikam nejezdíme. Nechci jim to bořit. As tu budu muset ještě tu chvíli tu zimu vydržet,“ prozradila Lucie webu Super.cz.

 Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá!

 Přečtěte si
st.rec
23. 11. 2018 • 10:15

Diskuse jsou tady dost hysterické,jednou je to šlušnej chlap a dobrej táta a podruhé xindl k zastřelení,ale pravda bude někde uprostřed.Půjčil nemálo peněz na ten filmový propadák? Dost dlouho ji podporoval v uměleckých počinech které zrovna nejsou nějak na výši? A proč by měl trpět noční návštěvy nějakého herce v jejich bytě? Proč tam ten umělec chodil na tajno a přes zahradu? imochodem opravdu Lucinka není ani trochu infantilní když skoro všechny její známosti byli vždy mladší chlapi?

verprag
22. 11. 2018 • 19:31

Malé dítě je snadno ovlivnitelné. Čím budou starší, tak přestěhování bude pro ně obtížnější...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.