Kulínská zveřejnila poslední SMS od syna: Tohle ho zabilo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Kulínská zveřejnila poslední SMS od syna: Tohle ho zabilo!

Bohumil Kulínský s maminkou Blankou
Bohumil Kulínský s maminkou Blankou (archiv)

Třiaosmdesátiletá maminka zemřelého sbormistra  (†59) konečně popsala, co předcházelo jeho nečekanému skonu. Jaké byly jeho poslední chvíle před smrtí a co ho ve skutečnosti zabilo?

Podle Blanky Kulínské zemřel její syn na akutní zánět ledvin. Vše odstartoval kolaps Bohumila Kulínského na schodech před jeho bytem v pražské Jungmannové ulici v noci z 11. na 12. září. „Tak jsem se dočkal. Včera to se mnou švihlo v noci v Jungmannce na schodech, nic si nepamatuju až policajty a rychlou. Odvezli mě na karlák s tím, že je to dost vážné, že tam musím zůstat aspoň čtyři dny. A největší fór je dechová a krevní zkouška – 0,00," popsal své zhroucení podle webu Vůně světla.cz sám Kulínský v smskách určených podle všeho mamince.

 

Po infúzích ve špitále se mu zřejmě udělalo trochu lépe a tak utekl domů. „Musím zařídit byty a hlavně, vrátil jsem se pro počítač, nabíječky, všechny papíry s informacemi – a advenťáky budou jak vyšívané!!!,“ napsal ve své poslední zprávě nebožtík. Do špitálu se chtěl vratit až vyřídí shora uvedené resty, to však už nestihl. Z dalšího selhání ledvin, jež ho zastihlo přes noc v bytě, se totiž  již neprobral...

 

 

 



Přečtěte si
janakveton
9. 10. 2018 • 09:58

Paní Blanka Kulínská se bohužel nemůže svým synem chlubit! Ani po jeho smrti ne.

rezacek
8. 10. 2018 • 15:52

"Advenťáky budou jako vyšívané" - zřejmě už měl v merku nějaké lolitky.

nicnezpravda
8. 10. 2018 • 14:25

Nemocnici na karlaku pred rokem poctil navstevou koptik,kdyz tam zfetovany rozmlatil dvere..po roce tam meli kulinskeho..ani jeden nebyl normalni..

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.