Hvězda Ordinace a exmanželka Pavelky herečka Sabina Králová: PODŘEZALA JSEM SI ŽÍLY | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 26. září 2022

Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš

Hvězda Ordinace a exmanželka Pavelky herečka Sabina Králová: PODŘEZALA JSEM SI ŽÍLY

Ondřej Pavelka, Sabina Králová
Ondřej Pavelka, Sabina Králová (Foto: Dalibor Puchta, ara)

Na psychiatrii nebyla v zimě jen kvůli závislosti na alkoholu! Bývalá hvězda seriálů Ulice a Ordinace Sabina Králová (48) až nyní veřejně přiznala, že se v opilosti pokusila o sebevraždu. Podřezala si žíly. „Zůstala mi jizva na ruce. Výšivka století,“ říká herečka.

Sabina si samotný hrůzný okamžik nepamatuje. Ví pouze, že si cestou koupila alkohol. „Šla jsem domů  tak vyčerpaná, že jsem nemohla ani mluvit. A pak jsem si něco koupila... A pak nevím. Mozek tu hrůzu vytěsnil,“ říká herečka.
V té době už byla po rozchodu s kolegou Ondřejem Pavelkou (63) a žila jen se synem Mikolášem (18). Právě po jeho narození začaly u Sabiny deprese a panické ataky. Měla ale smůlu na špatnou diagnózu. „Psychiatrička mě dvanáct let léčila na bipolární poruchu,“ přiznává v rozhovoru  pro magazín Dnes Sabina. Na předepisované benzodiazepiny se vůbec nesmí pít alkohol...


Život mámě zachránil syn. Přišel v pravou chvíli. Herečka pak skončila v psychiatrické léčebně. „Každá závislost je následkem nějakých psychických problémů. Jenže to nikdo nevidí,“ míní Králová. Vyslechla si v léčebně osudy, z nichž člověka mrazí. „Vím, že může být hůř. Já jsem mohla umřít jednou, někteří pětkrát, desetkrát. Takový je prostě život,“ uzavírá Sabina.

Stejně jako Bartošová
Nešťastná zpěvačka Iveta Bartošová (†48) si v době, kdy chodila se zvěrolékařem Romanem Hankem, taky podřezala žíly. Ve vaně. Potom tvrdila, že se pořezala o rozbitou mísu na salát. Byl to její druhý pokus o sebevraždu. Poprvé spolykala prášky.

Alkohol za volantem i v Ordinaci
Těsně před Vánocemi 2012 Sabina zavinila nehodu, při které s ní jel v autě její syn. Ani jednomu se naštěstí nic nestalo. Nadýchala 2,66 promile, takže si vykoledovala roční podmínku a zákaz řízení. Před rokem v Ordinaci přesvědčivě ztvárnila alkoholičku Ilonu Šedivou, která zemře po rvačce s nevlastní dcerou. V seriálu tak byla jen tři měsíce.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.