Nečekaná smrt v Ordinaci: Králová umírala hodinu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 30. září 2022

Svátek slaví Jeroným, zítra Igor

Nečekaná smrt v Ordinaci: Králová umírala hodinu!

Herečka musela desítky minut ležet nehnutě s hadičkou v puse.
Herečka musela desítky minut ležet nehnutě s hadičkou v puse. (Foto TV Nova)

V Ordinaci si dlouho nezahrála! Sabina Králová (46) se po třech měsících musela rozloučit s postavou alkoholičky Ilony Šedivé. Ta zemře po rvačce s nevlastní dcerou Šárkou, kterou si zahrála Štěpánka Fingerhutová (20). Herečka před kamerou umírala hodinu. A pak ještě musela vstát z mrtvých!

„Samotná smrt se točila necelou hodinu, ale předcházela tomu ještě konzultace se skutečným lékařem Otou Dosoudilem, který dával přesné instrukce nejen Radimu Fialovi, aby jeho resuscitace byla co nejvěrohodnější, ale také Sabině Králové, jak má ležet, aby působila mrtvolně,“ prozradil deníku Aha! dobře informovaný zdroj ze štábu s tím, že herečka druhý den poté, co zemřela před kamerou, točila ještě další čtyři obrazy!
O tom, jak moc věrohodně její smrt na obrazovce působí, se můžete přesvědčit už dnes večer na Nově.

Pod dohledem lékaře
Ordinace v růžové zahradě 2 si na lékařské prostředí jenom nehraje. MUDr. Ota Dosoudil z Nemocnice Motol, který radil seriálovému doktorovi Hanákovi Radimu Fialovi (46), současně hraje v seriálu anesteziologa.

Na video z rvačky se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.