Zákulisí VyVolených 3: Válka mezi moderátory i štábem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 28. září 2022

Dnes je Den české státnosti / Václav, zítra Michal

Zákulisí VyVolených 3: Válka mezi moderátory i štábem!

Tereza Pergnerová
Tvrdila, že by do dalších VyVolených už nešla! Po dlouhém přemlouvání ale nakonec souhlasila.
Tereza Pergnerová Tvrdila, že by do dalších VyVolených už nešla! Po dlouhém přemlouvání ale nakonec souhlasila. (Aha! – Dalibor Puchta, Marek Pátek, Milan Hladil, kissproton.cz)

PRAHA – Reality show VyVolení – Noví hrdinové začíná sice na Primě až za necelý měsíc, v pondělí 27. srpna večer, ale už teď je v jejím zákulisí pořádně dusno! A to hlavně kvůli vztahům mezi členy štábu a moderátory.

Reality show VyVolení – Noví hrdinové začíná sice na Primě až za necelý měsíc, v pondělí 27. srpna večer, ale už teď je v jejím zákulisí pořádně dusno! A to hlavně kvůli vztahům mezi členy štábu a moderátory. Zdá se tedy, že veselo bude během podzimní televizní sezony nejen na obrazovkách dlouho očekávaného pokračování úspěšné reality show, ale také přímo ve studiu či v režii VyVolených…

Celý štáb, který se formoval několik týdnů, měl v pondělí první velkou informační schůzku. „Bylo tady cítit napětí, protože se někteří lidé fakt nemusí, takže to bude na ostří nože,“ řekl nám po skončení hromadného setkání jeden z těch, který bude na VyVolených 3pracovat. Podle něj se například v posledních dnech na Primě řešilo to, jestli svým návratem zabránila Tereza Pergnerová (32) tomu, aby se jednou z moderátorek soutěže stala Eva Aichmajerová (29). Právě ta prý měla o uvádění reality show zájem. Za vším prý měl být Evin »vztah-nevztah« s režisérem televize Prima Adrianem Stojkovem (38), který s Pergnerovou před dvěma roky, při první řadě VyVolených, chodil. „Není to pravda, Tereza neměla na výběr Evy žádný vliv, je to nesmysl,“ vzkázala nám přes PR koordinátorku Primy Irenu Maňákovou staronová hlavní dramaturgyně VyVolených Andrea Žbodáková (44) žena tvrdého ražení, která s Primou spolupracuje už několik let a ze které mají její kolegové respekt i strach. Dokáže si totiž všechny srovnat do latě a nemá ráda konfl ikty na pracovišti. A tak se neváhá pustit do obrany Terezy, která jí velmi přirostla k srdci. Stejně tak je ale schopná bránit i další své ovečky.

Kobzanová proti Pergnerové

Dramaturgyně Žbodáková si rozumí také se »staronovou« moderátorkou Noční show Dianou Kobzanovou (26). A ta se zase nemusí s Terezou! Při druhé řadě VyVolených se mluvilo o tom, že za vším byl už zmíněný Adrian Stojkov, svalnatý režisér TV Prima, který se tehdy kolem Diany ve studiu Noční show až moc točil, a to asi nebylo Tereze po chuti! I přes vzájemné antipatie, za kterými bude možná i více věcí, ale Diana Aha! říká: „Tereza je profesionálka a do VyVolených patří.“

Pak je tady Libor Bouček (26), neškodný muž, který většinou do studia přichází krátce před vysíláním a po něm zase ihned odjíždí domů. A tak z jeho strany asi moc konfliktů nehrozí. Chybělo ale málo a Libor se v pokračování VyVolených neobjevil. „Měli jsme vybraného nového člověka i na Noční show, kdyby nabídnuté místo nevzal, ale nakonec jsme dotyčnému museli říci ne, protože Libor smlouvu v termínu na rozmyšlenou, který jsme mu určili, podepsal,“ říká zdroj ze štábu.

Hejda si prý hraje na Mareše!

A co nováček mezi moderátory VyVolených Miroslav Hejda (23)? Vyjdou s ním ostřílení »matadoři«, jakými Tereza a Libor bezpochyby jsou? „On je trochu parodie na Leoše Mareše, ale snad si najde svůj styl,“ řekl na adresu Hejdy, který do teď moderuje na televizi Óčko a v plzeňském rádiu Kiss Proton, člen štábu, který u kamerových zkoušek byl. „Parodií na Mareše byl spíše další moderátor z Óčka Pavel Cejnar,“ oponuje jiný svědek konkurzů. Prima na ně pozvala hlavně lidi z regionálních televizí a rádií. Jestli ale zvolila dobře, to se dozvíme už na konci srpna!

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.