Slováček s Gelemovou: Luxusní párty u exmilence Bartošové (†48)! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 2. července 2022

Svátek slaví Patricie, zítra Radomír

Slováček s Gelemovou: Luxusní párty u exmilence Bartošové (†48)!

Felix Slováček s přítelkyní Lucií Gelemovou
Felix Slováček s přítelkyní Lucií Gelemovou (profimedia.cz)

Italské prázdniny! Felix Slováček (75) se svou milenkou Lucií Gelemovou (35) vyrazili do oblíbeného letoviska Peschici. Hostí je tam Domenico Martucci, který zamilovaný páreček pozval na soukromou oslavu svých 42. narozenin. Užívali si na stejném místě, kde italský hrabě před lety schovával Džambulku neboli Ivetu Bartošovou (†48)!

Na oslavě narozenin, kterou Domenico pouštěl online na sociální síti, byla vidět dobrá nálada. Měl tu po boku svou nastávající ženu – mladší kopii Bartošové Nikol Vrbovou – a jako váženého hosta mimo jiné právě svého kamaráda Felixe Slováčka, kterému dělala doprovod Lucie Gelemová. U stolu se ve velice dobré náladě bavili, jaký měli všichni krásný den a jak ho strávili. Felix byl podle všeho s Lucií nakupovat. „Zmrzlinu, kabelky, všechno, co šlo,“ říká totiž na videu. Známý spořivec se asi nemusel tolik plácnout přes kapsu. „A jaké tam měli ceny! Na ty kabelky sedmdesát procent dolů,“ raduje se Slováček.

Druhé líbánky s Dádou
Italský hravě a český saxofonista se začali stýkat především díky cestování, Domenico mu několikrát pomáhal vybrat dovolenou. V době usmiřování s manželkou Dagmar Patrasovou (61) Martucci dokonce Felixovi půjčil svůj zámek jako místo pro jejich druhé líbánky. Teď už ale do Itálie vozí Slováček novou partnerku.Drama na zámku
Iveta Bartošová byla na Martucciho zámku uvězněná dva dny v červenci 2013 poté, co ji Zdeněk Macura (44) »unesl« do Itálie. Drželi ji tam Martucciho rodiče a služebnictvo, kteří na ni nemluvili jinak než italsky a anglicky. Zoufalá Džambulka se několikrát tajně dostala k telefonu a volala o pomoc Josefu Rychtářovi (60), který po ní několik dní pátral. Nakonec se rozjel do Peschici. Po celodenním vyjednávání a zoufalém dobývání se do zámku, během něhož mimo jiné urval kliku, si Iveta s Pepou padli do náruče a dva měsíce poté řekli »ano« na radnici v Říčanech.

Slováček u Martucciho:

Video se připravuje ...
Přečtěte si
skp705
11. 7. 2018 • 14:52

A proč se užívá výrazpřezdívka IB "džambulka",.. Asi aby nemuseli psat "stara alkoholicka"...

-bello-
11. 7. 2018 • 01:28

Italský šlechtic s rozpadlým majetkem hostí českého muzikanta s rozpadlým mozkem + společnost jim dělají vděčné české šlap.ky. Od zejtřka je na zámku galerie blbky Gelemové z Budějovic, nyní ze Žižkova

sugarbitter
10. 7. 2018 • 11:41

Vy máte ale asi hodně času, když vyhledávate takové "slavnostii",že? A proč se užívá výrazpřezdívka IB "džambulka", když je již dávno po smrti? Nevkus až za hory.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.