Tohle od Karla nečekala! Janečkova Lilia promluvila po porodu dcery | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. února 2023

Svátek slaví Hynek, zítra Nela

Tohle od Karla nečekala! Janečkova Lilia promluvila po porodu dcery

Lilia prozradila, jaký je Karel otec.
Lilia prozradila, jaký je Karel otec. (Foto: ČTK, Robert Tichý)

Je to teprve pár dní, co Lilia Khousnoutdinová (29) přivedla na svět dceru Isabellu. Porodu, který proběhl doma ve vaně, byl přítomen i otec novorozené holčičky miliardář Karel Janeček (44). Jeho chování novopečenou maminku velmi překvapilo. Co prozradila?

Liliu Khousnoutdinovou Karlovo chování po narození dcery mile překvapilo. „Je úplně skvělý! Nečekala jsem, že zrovna on se bude chtít aktivně účastnit každodenních rodičovských starostí, jako je přebalování a podobně,“ prozradila neoficiální žena Karla Janečka.

Vzhledem k tomu, že miliardářovou právoplatnou manželkou je tuniská matematička Mariem, nechtěla Lilia jejich soukromí příliš rozebírat. „To jsou otázky, které může zodpovědět jedině Karel, toho se držím. Ale co se týká rodičovství, myslím, že budeme sdílet spolu všechno,“ dodala v rozhovoru pro deník Blesk.

 Přečtěte si
blamal
8. 6. 2018 • 19:30

Ohavna, nenazrana a bezskrupulozni Ruska pokracuje v manipulaci. Mariem,vybodni se na toho nechutnyho bezohlednyho ubozaka!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.