Má Kate Satanovo dítě? Černý humor v královské porodnici | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. června 2024

Svátek slaví Květa, zítra Alois

Má Kate Satanovo dítě? Černý humor v královské porodnici

Vévoda a vévodkyně z Cambridge jsou prvním párem v úzké královské rodině po 58 letech, jemuž se narodily více než dvě děti.
Vévoda a vévodkyně z Cambridge jsou prvním párem v úzké královské rodině po 58 letech, jemuž se narodily více než dvě děti. (Foto Profimedia.cz)

Když si na představení novorozeného Louise jeho matka Kate (36) oblékla červené šaty s doplňkovou bílou, soudilo se, že jde o hold Dianě a svatému Jiří. Teď ale vyšla najevo úplně jiná inspirace, z hororu Rosemary má děťátko! Nebo ne? 

Červenou a bílou měla na sobě Diana, když představila právě narozeného Harryho. Tytéž barvy náleží patronovi Anglie, svatému Jiří, na jehož den se princ Louis narodil. Ale mnozí Kate podezírají, že volba šatů je nenápadná ukázka jejího černého humoru.

Právě takové šaty se stejnou bílou krajkou má Mia Farrow (73) ve filmu Rosemary má děťátko, který roku 1968 natočil mistr depresivních dramat a thrillerů Roman Polanski (84).

„Jeho otec je Satan,“ dozvídá se zděšená rodička Rosemary od čarodějnic. „Přišel z pekla a počal syna ze smrtelné matky.“

Na týž film snad Kate odkazovala už při křtu Louisovy sestřičky Charlotte (2): tu zase vezla do kostela v retro kočárku s velkými koly, jaký se objevuje na plakátech k filmu.

 William a Kate představili třetího potomka! 

Video se připravuje ...Přečtěte si
xcarodejka
29. 4. 2018 • 11:19

Překvapuje mne, že asi máloékdo má vlastní starosti./spíše má, ale vyhýbá se je řešit a zabývá se hloupostmi/

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.