Simona Krainová (44) vyběhla s blízkými! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 3. prosince 2022

Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora

Simona Krainová (44) vyběhla s blízkými!

Simona Krainová zrušila pokoj pro hosty.
Simona Krainová zrušila pokoj pro hosty. (Foto: Pavel Machan)

Od té doby, co se stala Simona Krainová matkou, doznal její život významných změn. Žena, která tvrdila, že rodina a přátelé jsou pro ni tím nejdůležitějším na světě, učinila velmi překvapivý krok. Je otázkou, jak se s tím její blízcí vyrovnají.

„Kvůli svojí garderobě jsem zrušila v bytě pokoj pro hosty. Udělala jsem si z něj šatnu,“ prozradila Krainová časopisu Exkluziv. A to jistě pro její blízké, kteří byli zvyklí na jistý standard, pokud jsou právě jejími hosty, není dobrá zpráva.

„Máme tam i roztahovací gauč, na kterém se dá vyspat. Velmi prakticky jsme si to vybavili,“ dodala modelka se smíchem. Je však otázkou, zda se budou smát i její hosté, až jim poprvé ustele na sedačce.

Na některé věci se zkrátka lépe zvyká, než odvyká a luxus mezi ně jistě patří. Snad jí tedy toto rozhodnutí nebude stát přízeň některých blízkých.

 Sexy Simona Krainová pod sprchou: V podprsence a průsvitném triku!

Video se připravuje ...Přečtěte si
ivoadler
10. 1. 2018 • 11:17

S potěšením konstatuji, že Simonka má rozsáhlý šatník. Jistě ho ke své náročné a odpovědné práci potřebuje. Simonko, kupuj ty hadry dál. Hosti se nepos erou.

yokky
9. 1. 2018 • 17:12

no to je hnupovina,to nemate nic horsiho,,,,,,,,kdo to cte?????????😢😢😢👏😒😒

vigela
9. 1. 2018 • 15:46

To je tedy zpráva! Ta jistě potěší průměrného občana. Mít starosti z toho, že do pokoje pro hosty narvu všechno své oblečení.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.