Helena Zeťová promluvila otevřeně o nevěře! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Helena Zeťová promluvila otevřeně o nevěře!

Na levou paži si Helena nechala vytetovat Tinu Turner. Zpěvačku, kterou obdivuje.
Na levou paži si Helena nechala vytetovat Tinu Turner. Zpěvačku, kterou obdivuje. (Foto Aha!: M. Pátek, archiv H. Zeťové, ara)

Před šestnácti lety odstartovala Helena Zeťová (37) kariéru jako jedna z trojice zpěvaček v dívčí skupině Black Milk. O pár let později se ale trio rozpadlo a Helena se vrhla na sólovou kariéru. Byla úspěšná, stala se Skokanem roku v anketě Český slavík a její hit Impossible byl jedním z nejhranějších v rádiích. Pak se odmlčela. Žila v Řecku a osm let nevydala nový song. Zpátky se vrací až teď.

Heleno, před osmnácti lety jste začala žít v Řecku. Rozhodla jste se hned, že tam zůstanete?
„Přijela jsem tam na dovolenou a okamžitě jsem se zamilovala. I kdyby mě nechtěl, tak bych tam bývala zůstala! (směje se) Pamatuju si, jak jsem tehdy uviděla na pláži pána. Měl vytahaný plavky, ze kterých mu kapala voda. Byl hroznej, vypadal jako Gerard Depardieu! (směje se) A zamilovala jsem se... S ním jsem měla první řecký vztah.“První, takže jich bylo víc?
„Tři. Profesně to byl plavčík, barman a barman. Chodila jsem jen k moři a pak baru, dál jsem se nedostala. (směje se) Byla to taková malá vesnice přímo pod horou Olymp. Vždycky říkám, že v Řecku jsem se především bavila. Hodně jsem sportovala, zimě lyžovala, v létě dělala vodní sporty, posilovala jsem. Mám ráda posilování. Ne cvičení s kilovýma činkama, ale spíš silové. Což už není vidět, poněvadž jsem už dlouho nezvedla ani berušku. (směje se) Strašně se mi líbí vysportovaný ženský, který mají svaly. Tam se budu snažit, abych se zase trošičku přiblížila.“

Nemůže to škodit hlasu?
„Slyšela jsem, že hlas může hrubnout, což u mě by bylo tragické! (směje se) Ale zas tak to přehánět nebudu.“Co vám na oněch mužích vadilo?
„Co fakt nesnesu, je nevěra. To už nevybuchuju, ale rovnou zabíjím. Nemůžu si pomoct, jsem žárlivá baba. A sama jsem věrná. Kamarádky mi říkají, že po dvaceti letech manželství bych to řešila jinak, ale tam já jsem se zatím ještě nikdy nedostala, takže nevím, jak bych reagovala.“

Nyní jste se vrátila k nám, co bylo tím impulzem?
„Nová deska. Začali jsme na ní pracovat v květnu. Chtěla jsem ji natočit v klidu, abych byla spokojená. Nejsem ale trvale zpět. Vždycky jsem byla půl na půl, a to pořád platí. Teď jsem sice víc tady, ale až dokončím desku, tak zase na chvilku zmiznu. Budu to kloubit s prací jako doposud. Vždycky jsem se vracela na vystoupení. To, že jsme se s posledním přítelem rozešli, má vliv na to, že nyní mám víc času.“

Celý rozhovor s Helenou Zeťovou si přečtěte v Nedělním Aha!Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.