Nemocný Rychtář se brání nařčení z podvodu: Žádný podpis jsem nefalšoval! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Nemocný Rychtář se brání nařčení z podvodu: Žádný podpis jsem nefalšoval!

Rychtář se prý bude snažit svou nevinnu dokázat.
Rychtář se prý bude snažit svou nevinnu dokázat. (M. Hykl, P. Machan)

Tvrzení proti tvrzení! „Táta padělal můj podpis,“ říká prvorozený syn Josefa Rychtáře (59). „Nic jsem nefalšoval,“ brání se vdovec po tragicky zesnulé zpěvačce Ivetě Bartošové (†48). Rozsekne je až policie?

U energetické společnosti se objevila žádost o znovuzapojení plynu v říčanské vile Helenka s podpisem Josefa Rychtáře mladšího (32). Ten však jako většinový majitel vily tvrdí, že o ničem neví a hlavně nic takového nepodepsal. Proto vše předal policii. Jeho otec, jenž sice v elektronické dražbě přišel o svůj menšinový podíl, avšak dál ve vile bydlí, na vše reagoval s jednodenním zpožděním.

„Nebyl jsem schopný komunikovat. Včera jsem skončil v nemocnici, protože na základě posledních událostí jsem měl problémy se srdcem,“ sdělil deníku Aha! Rychtář. „Nic jsem nefalšoval a nikdy v životě jsem nic takového nedělal,“ bil se v prsa. „Ten dokument, kde mi údajně starší syn dává souhlas k montáži plynoměru, mi v dopise donesl synovec z poštovní schránky. Kdo ho tam dal, ani kdo ho podepsal, nevím,“ dodal vdovec.

Na video s Josefem Rychtářem se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
corsa
30. 12. 2017 • 18:52

Evidentně má poruchu osobnosti. Od takových utéct. Nic jiného se dělat nedá.

mpads
30. 12. 2017 • 18:51

Určitě tohle tvrzení Rychtář je bez logiky a myslel si, že mu to vyjde s podvodem... Ml Josef by psaníčka neházel St Rychtáři do schránky a hned šel na policií, ale dokument by poslal jen úředně mimo Rychtáře a pootvrdil...Většího de-bila jak je Rychtář se snad nenajde.. Rychtář patří do basy(Lže, krade a projevuje násilí)..Upomínky, pro něho neplatí.

ellenic
30. 12. 2017 • 10:27

Jen tak dál Rychtáři a za chvíli už nebude o čem psát . Nic si nepamatuje, já bych ho z té vily hnala svinským krokem. O podíl přišel ve vile v dražbě, tak tam nemá co pohledávat. Pár statných chlapů by mu mohlo pomoci sbalit pět švestek a vyprovodit ho z Říčan. Darina by měla vilku prodat, jinak od něho nebude mít nikdy pokoj. Tenhle sebestředný narcis je hnusný a bezpáteřní .

demonxxx
30. 12. 2017 • 10:02

Rychta je patologický lhář, on si pravdu, vždy upraví ve svůj prospěch. Pokud se prokáže, že falšoval podpis Josefa ml., tak by se mu měli sečíst všechny jeho podmínky a jít konečně bručet natvrdo. Celý národ ví, že falšoval Ivetin poslední obraz a nejen to.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.