Nemocný Rychtář se brání nařčení z podvodu: Žádný podpis jsem nefalšoval! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Nemocný Rychtář se brání nařčení z podvodu: Žádný podpis jsem nefalšoval!

Tvrzení proti tvrzení! „Táta padělal můj podpis,“ říká prvorozený syn Josefa Rychtáře (59). „Nic jsem nefalšoval,“ brání se vdovec po tragicky zesnulé zpěvačce Ivetě Bartošové (†48). Rozsekne je až policie?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

corsa
30. 12. 2017 18:52

Evidentně má poruchu osobnosti. Od takových utéct. Nic jiného se dělat nedá.

rentierskej
30. 12. 2017 23:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mpads
30. 12. 2017 18:51

Určitě tohle tvrzení Rychtář je bez logiky a myslel si, že mu to vyjde s podvodem... Ml Josef by psaníčka neházel St Rychtáři do schránky a hned šel na policií, ale dokument by poslal jen úředně mimo Rychtáře a pootvrdil...Většího de-bila jak je Rychtář se snad nenajde.. Rychtář patří do basy(Lže, krade a projevuje násilí)..Upomínky, pro něho neplatí.

ellenic
30. 12. 2017 10:27

Jen tak dál Rychtáři a za chvíli už nebude o čem psát . Nic si nepamatuje, já bych ho z té vily hnala svinským krokem. O podíl přišel ve vile v dražbě, tak tam nemá co pohledávat. Pár statných chlapů by mu mohlo pomoci sbalit pět švestek a vyprovodit ho z Říčan. Darina by měla vilku prodat, jinak od něho nebude mít nikdy pokoj. Tenhle sebestředný narcis je hnusný a bezpáteřní .

demonxxx
30. 12. 2017 10:02

Rychta je patologický lhář, on si pravdu, vždy upraví ve svůj prospěch. Pokud se prokáže, že falšoval podpis Josefa ml., tak by se mu měli sečíst všechny jeho podmínky a jít konečně bručet natvrdo.
Celý národ ví, že falšoval Ivetin poslední obraz a nejen to.

kramora
30. 12. 2017 09:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.