Bouře po Českém slavíku 2017. PODRAZ NA MRTVOU ŠPINAROVOU? Heidi: Té soutěži už nevěřím! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 2. července 2022

Svátek slaví Patricie, zítra Radomír

Bouře po Českém slavíku 2017. PODRAZ NA MRTVOU ŠPINAROVOU? Heidi: Té soutěži už nevěřím!

S pátým místem pro Věru není Heidi vůbec spokojená.
S pátým místem pro Věru není Heidi vůbec spokojená. (Foto Aha! – Martin Hykl, Marek Pátek, Pavel Machan, Michal Protivanský, Daniel Černovský, ara)

Další vroubek mají pořadatelé Českého slavíka. Tentokrát u fanoušků Věry Špinarové (†65)! Odmítají uvěřit, že v kategorii zpěvaček skončila až pátá. Nad výsledky kroutí nevěřícně hlavou dokonce i spřízněná duše Heidi Janků (55)!

Lavina kritiky a podezírání se valí na pořadatele Českého slavíka 2017. Všechno odstartoval skandál kolem odebírání hlasů kontroverzní skupině Ortel, která měla podle nich porušit pravidla hry. Teď proti pořadatelům ostře vystoupila také vdova po Ivo Pavlíkovi (†84), prvním manželovi Špinarové.

Manipulace s hlasy

„Tahle anketa mě nechává chladnou, ale spíš jsem doufala, že Věra zaboduje, protože měla tolik fanoušků. Podle mě by si to fakt zasloužila,“ řekla deníku Aha! Heidi. Právě ona na svém Facebooku vyzývala fanoušky, aby místo ní poslali hlas Špinarce.

Nakonec z toho bylo jen páté místo... „Trochu mě to zklamalo, ale když vidím, co se tam děje, tak mě to ani nepřekvapuje. O hlasy prosí všichni a je divný, že jen Ortel se dostal do takové situace. Když to mohou udělat s jednou kapelou, tak to můžou udělat s kýmkoli,“ řekla Janků naštvaně.

Stín pochybností

„Já tomu nevěřila nikdy předtím, ale teď už tomu nevěřím vůbec!“ dodala zpěvačka rázně. Zajedno jsou s ní i fanoušci, kteří plní facebookové stránky Špinarové naštvanými vzkazy. „Nevěříme, že Věrka je jen pátá!“ napsala jedna z fanynek.

Syn Adam Pavlík: Je to nejlepší mámino umístění...

Syn Špinarové je k celé věci smířlivý. „Slavíka jsem nikdy nesledoval, pro nás to nebylo nic důležitého,“ řekl Aha! Adam Pavlík (43). „Není to žádné měřítko, někdo skončí desátý ve Slavíku a na jeho koncerty chodí tři lidi. Vlastně je to mámino nejlepší umístění za celou dobu... Do spekulací se nechci pouštět, ať si udělá každý úsudek sám,“ dodal.

Fanoušci se bouří

„Nevěříme, že Věrka je jen pátá!“ (Dagmar T.)

„Celé je to připravená komedie, alespoň to tak vyznívá. Pani Věrka páté místo? To je výsměch zpěvačce s tak krásným nezaměnitelným hlasem. To je ostuda celé pěvecké společnosti.“ (Helena K.)

„Měla být na prvním místě, zasloužila by si to!“ (Alena P.)

„A zveřejníte někdy ty originál výsledky? Jen tak, abychom viděli, jak by to pořadí vypadalo, kdyby tahle soutěž byla poctivá...“ (Leoš J.)

„Zlatému Slavíku už se dávno nedá věřit, každý rok je to jako přes kopírák, jako bysme tu neměli lepší zpěváky než Bílou a Gotta!“ (Eva F.)

Výsledky ankety Český slavík:

Pořadí          Jméno             Body


1.             Bílá Lucie          41 302

2.             Farna Ewa        30 676

3.       Vondráčková Lucie  28 835

4.             Anna K.           10 327

5.         Špinarová Věra       9734

6.     Absolonová Monika     8310

Tohle jste v televizi neviděli! Vystřižená scéna se Špinarovou v Tváři!

Video se připravuje ...Přečtěte si
zapos
28. 1. 2021 • 22:36

Cigosce Bílý alias Zanakovy to dávají už automaticky. Jsou jiní zpevací kteří si to zaslouzi než tato ujecena a urvana ciganka .

zapos
28. 1. 2021 • 22:16

Cely Český slavik je jeden velký podvod. Vim o čem mluvím.

Ellen
27. 3. 2018 • 11:04

Pani Věra Špinarova měla vrozený talent....byla skvělá a dokonalá zpěvačka !!! Jen nikdy nebyly ocenení její hudební kvality zpěvu !!! Zasloužila by jsi zlatého slavíka !!! Myslím si že to byl obrovský podvod a byznys,že za peníze se dá všechno koupit !!!

-bello-
3. 12. 2017 • 01:23

DWEI nojo, ale co bude pak s Gottem a Ivankou ?! Ustojí to ?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.