Pomeje (52) drasticky hubne! Jak pokračuje jeho léčba rakoviny? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 27. května 2024

Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém

Pomeje (52) drasticky hubne! Jak pokračuje jeho léčba rakoviny?

Jiří Pomeje
Jiří Pomeje (Reprofoto TV Nova)

Pro Jiřího Pomeje, který trpí rakovinou hrtanu, zatím neměli lékaři mnoho dobrých zpráv. Nemoci se momentálně snaží zbavit alternativní cestou. Už 14 dní nejí a pije jenom čaj, vodu a šťávy ze zeleniny. Sám říká, že je to »pekelnej« boj.

Breussova dieta, pro kterou se Jiří pomeje rozhodl, trvá 42 dní. Herec a dabér se tak snaží vyhnout operaci, která by ho už na vždy připravila o hlas. Bez ní  zemře. Lékaři mu totiž bez operace dávají jen tři roky života. „Podstoupím vše, co mi nabídne alternativní medicína, včetně hladovky! Něco z toho přece musí zabrat,“ uvedl Pomeje dříve.

Teď má za sebou prvních 14 dní hladovky. Zhubnul 10 kilo a cítí se strašně unavený. Před sebou má ale ještě dalších 28 dní hladovky, víru však neztrácí. „Teď přijde to, jestli jsem frajer nebo ne,“ uvedl pro web prask.nova.cz. Přestože Jiří přiznává, že má docela krizi, víru neztrácí. „Teď věřím, že to zabere,“ dodal odhodlaně.

 Den 1: Pomeje začal boj s rakovinou pomocí hladovky a stoupl na váhu!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
xsedmikraska
25. 11. 2017 • 18:05

Mnoho slabších jedinců si myslí, že existuje jen jedna cesta a drží se ji zuby nehty až do úmrtí. Je mnoho těch, co jim alternativní medicína pomohla a mnoho těch, co je klasická poškodila.

krat.zdena@seznam.cz
24. 11. 2017 • 23:33

Pane Pomeje, jestli, že jste unavený, zkuste si koupit tinktůrů kotvičníku, nebo čaj kotvičník, bylinkář z Boskovic ho užíval při rakovině a hodně mu pomohl, nebyl tak unavený, kotvičník je zelená viagra a léčí hodně nemocí. O kovičníku se píše i na netu. Přeji Vám hodně zdravíčka a držím palce abyste vyhrál. Zdenka

size73
24. 11. 2017 • 20:49

Přesně tak,měl by se řídit radama doktorů a nechat se operovat,alternativní léčba nepomůže ani náhodou,kdyby jo,tak by tu nemuseli být onkologové,ale báby kořenářky by rakovinu vyléčily rovnou,jenom se zbytečně vysiluje,to se na to může vybodnout a užívat života a jídla dokud to jde....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.