Zoufalá Jana Adamcová: Manžel terorizuje rodinu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. srpna 2022

Svátek slaví Jáchym, zítra Petra

Zoufalá Jana Adamcová: Manžel terorizuje rodinu!

Adamcovi navenek působí jako idylický pár.
Adamcovi navenek působí jako idylický pár. (Martin Hykl)

Nemůže se dočkat, až zase začne pracovat! Režisér Jiří Adamec (69), který už dva roky nezavadil o pořádnou nabídku, totiž podle slov své manželky Jany (45) terorizuje celou rodinu.

„Život s režisérem není jednoduchý, protože je deformovaný svou profesí. Celá rodina musí jet podle jeho scénáře,“ svěřila deníku Aha! Adamcová. „Třeba mi radí, jak si mám zavázat boty, udělat kafe, nebo i dokonce kdy ho mám vypít!“ zuří bývalá moderátorka. „To, že byl víc doma, se podepsalo spíš na mojí psychice. Byla jsem zvyklá na svůj prostor a on mi ho hodně vyplňoval. Někdy i víc, než jsem chtěla,“ shrnula zoufalá manželka. Naštěstí se Adamec pomalu vrací k práci – režíroval už muzikál Marilyn v Plzni, teď bude připravovat další.Jana Adamcová: Syn bude režisér po tátovi! A dcera je nová Bohdalka!
Video se připravuje ...Přečtěte si
bursik
25. 10. 2017 • 16:50

Nejlepsi jeste prijde s dedkem a soudruhem Ona tupana zakomplexovana musela se cpat za zenatym a starym tak at to jde naseptat do wc misy a ne do novin

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.